Kuulitiir

Toosikannu Laskespordikeskuses on olemas kõigile nõuetele vastav kuulilasketiir.
Siin saab harjutada jooksva metssea märgi või põdramärgi laskmist nii vintraudsest kui ka sileraudsest tulirelvast.

Kuulitiir on mõeldud 35m ja 50m distantsilt laskmiseks. Lasketiirus kasutame Eesti kõige moodsamat elektroonilist märkelehesüsteemi. Elektrooniline lasu tuvastamise süsteem võimaldab tulemust näha koheselt peale lasku.  See annab nii laskjale kui ka pealtvaatajatele hea ülevaate laskmise või võistluste käigust. Elektroonilise märkelehesüsteem muudab laskmisharjutuste läbiviimise kiiremaks, kuna jääb ära tüütu märkelehe vaatamas käimine ning märkelehe kleepimine.

Elektrooniline märkelehe süsteem on kasutatav ainult vintraudsete relvadega laskmise korral.

Lasketiirus toimub kogu tegevus laskeinstruktori juhendamisel ja juuresolekul. Laskeinstruktori ülesanne on jälgida, et kliendid järgiksid kõiki ohutusnõudeid ning juhendada laskehuvilisi, kes alles alustavad jahilaskmisega tutvumist.

Kuulilaskmine on hea aktiivne ajaviide, mis treenib laskeosavust, reaktsiooni ning täpsust. See on hea võimalus nautida seltskonnaga adrenaliinirohket laskmist, eriti peale pikka seminari- või koolituspäeva. Oleme võimelised korraldama ka professionaalseid laskevõistluseid.

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga on võimalik Toosikannu Jahilaskekompleksis sooritada laskekatseid suurulukile. Vaata lisainfot LASKEKATSETE leheküljelt!

Hind:
6-ne seeria 12 €/in. Hind sisaldab varustust (relv, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktori poolset juhendamist.
7 €/seeria. Hind oma varustusega jahilaskurile.

Kuulitiir

Kuulitiir Toosikannu Laskespordikeskuses