Ale-Sepa Puhkekompleks

Ale-Sepa Puhkekompleks on Toosikannu Puhkekeskuse peakompleksist 4 km kaugusel. See eraldi asuv auväärse ajalooga talukoht on renoveeritud puhkekompleksiks, kus on olemas kõik võimalused privaatse sündmuse läbiviimiseks. Ale-Sepa puhkekompleksis asub talumaja, mis on renoveeritud ning kohandatud sündmuste läbiviimiseks kuni 50-le inimesele. Puhkemaja kõrval asub 2015.a. valminud uus majutusmaja, kuhu saame paigutada mugavatesse tubadesse ööbima kuni 40 inimest.
Ale-Sepa puhkekompleks asub keset Toosikannu Loomaparki, metsiku looduse keskel. Tihti võib hommikusel ja õhtusel ajal näha kompleksi ümber liikumas põtru ja punahirvi.

Ale-Sepa Puhkekompleksis on väga hea korraldada väiksemate ettevõtete suve- ja talvepäevi ning pulmi, aga ka seminare ja koolitusi.

Ale-Sepa nimelise talu esmamainimine toimus juba 1795. aastal.

Ale-Sepa Puhkemaja

Ale-Sepa Puhkemajja saame laua äärde istuma mahutada maksimaalselt kuni 50 inimest. Vajadusel saame saali kohandada seminaride läbiviimiseks.

Puhkemajas on olemas küll pisike kööginurk vajaliku inventariga aga soovitame siiski tellida Toosikannu suurepärase köögi poolt valmistatud toitlustuse, mis on hea kvaliteediga ning pakub häid maitseelamusi.

Ale-Sepa Puhkemajas on olemas ka külmkapp varustatud karastavate jookidega.

Ale-Sepa Puhkemajas on korralik puuküttel kerisega soome saun ning varikatuse all uhke kümblustünn kuhu mahub korraga kuni 6 inimest.

Puhkemaja kõrval paikneb katusealune, kuhu mahub lahedalt istuma kuni 50 inimest. Katuse all saab mõnusalt grillida ja meeleolukat pidu pidada. Katusealune on varustatud gaasiküttesüsteemiga, mis võimaldab muretult pidu pidada isegi juhul kui ilmaolud õuesolemist eriti ei soosi.

Rohkem pilte Ale-Sepa puhkemajast leiad SIIT!

Ale-Sepa Puhkemaja seminarisaal asub puhkemaja teisel korrusel, kuhu mahub teatristiilis toolide asetusega nõu pidama kuni 35 inimest. Seminarisaalis on olemas wifi, dataprojektor ja pabertahvel. Seminarisaali paigutuse saame sättida paika vastavalt Teie soovidele.

Hind:
Ale-Sepa Puhkemaja ja sauna rent, juhul kui jäädakse ööbima majutusmajja ja majututakse vähemalt 9 toas.
100€ R-L
Ale-Sepa Puhkemaja ja sauna rent ilma majutuseta
300€ R-L
Ale-Sepa Puhkemaja seminarisaali rent
150€
Grillkatusealuste gaasikiirgurite rent
10€/h

Ale-Sepa kümblustünni rent
60€ E-P

 

Ale-Sepa majutusmaja

Oleme rajanud Ale-Sepa Puhkekompleksi uue majutusmaja, kus on kõikide mugavustega majutusruumid kokku kuni 40 inimesele.

Kõik majutusmaja 20 tuba on kahe kohalised ning varustatud pesemisvõimaluse ja tualetiga. Kaks tuba on kohandatud erivajadustega inimestele.
Õhtusel ja varahommikusel ajal on tihti võimalik tubade akendest näha puhkekompleksi ümbruses liikuvaid põtru ja punahirvi.

Hind:
64€ tuba (toas 2 voodit)

Suvepäevadeks, pulmadeks ja muudeks suuremateks sündmusteks on hea rentida kogu Ale-Sepa Puhkekompleks. Kogu kompleksi rent sisaldab majutust 40 inimesele, peosaali ja seminarisaali kasutust, sauna ja kümblustünni kasutust ning 6 tundi gaasikiirgurite kasutust.

Hind:
1590€