Põhikompleks

Toosikannu Puhkekeskuse põhikompleks on kujunenud välja keskuse südames asuva järve ümbrusesse. Seda eelkõige seetõttu, et suviste sündmuste korraldamisel on järv põhiline magnet, mille ääres inimesed olla armastavad. Meie järv on 3,4ha suur, keskmise sügavusega 2,5m.

Järvest veidi maad eemal asub puhkekeskuse Peamaja.


Peamaja esimesel korrusel on suur peasaal, kuhu mahub laudade taha istuma ja piduroogi nautima kuni 120 inimest. Esimesel korrusel asub veel ka jahisaal. Jahisaalis asub Eesti suurim hirveliste trofeede kollektsioon,  mis paneb kõik külalised vaimustusest ahhetama. Kõik trofeed pärinevad Toosikannu omaniku poolt kütitud loomadelt ning need on pärit igast maailma nurgast.

Jahisaalis on õdus kamin ning laudade taha mahub istuma kuni 30 inimest. Nii jahisaalis kui ka peasaalis saab korraldada seminare ja koolitusi. Toole ja laudu saame tõsta vastavalt kliendi soovile. Saalides on olemas CD/DVD mängija koos teleriga, millele on võimalik külge ühendada arvuti.

Peamajas on elektrikerisega soome saun, kuhu mahub korraga lavale kuni 8 inimest. Sauna kütame soojaks vastavalt kliendi soovile. Terrassil on olemas kümblustünn.

Peamaja teisel korrusel on 14 tuba, kus on kokku 52 voodikohta. 12-s toas on üks lai voodi ning üks kahekordne nari. Kahes toas on üks lai voodi.
Üheksa tuba on kõigi mugavustega, nendes tubades asub wc ja dušš. Viies toas ööbijatele on ette nähtud üks dušširuum ja tualett, mis asub koridori lõpus.

Peamaja küljel on ilus väliterrass laudade ja toolidega, kus kliendid armastavad meelsasti aega veeta.

Peamajas asub Puhkekeskuse kontor ja köök, kus töötab meie töökas kollektiiv.

Hind:
Majutus Peamajas koos saalide ja sauna rendiga
1300 € E-P

Peamaja saalide ja sauna rent ilma majutuseta
400 € R-L
350 € P-N

Peamaja kümblustünni rent

60 € E-P

Peamaja kõrval asub majutuseks mõeldud Aidamaja.


Aidamaja esimesel korrusel on viis tuba, kokku kuni 18 voodikohta. Toad on kuni neljakohalised, neljas toas on üks lai voodi ja üks kahekordne nari.

Aidamajas on üks tuba kohandatud spetsiaalselt erivajadustega invaliidide tarbeks. Toas on kaks ühekohalist voodit.

Kõik toad on kõigi mugavustega (dušš, WC, TV ja külmik).

Aidamaja teisel korrusel asub seminarisaal. Seminarisaalis on teatristiilis kuni 70 istekohta. Saali varustuses on olemas dataprojektor, helitehnika ja pabertahvel. Saalis on olemas WiFi. Seminarisaali toolide paigutust saame muuta vastavalt klientide soovile.

Hind:
Majutus Aidamajas
350€ R-L
300€ P-N
Aidamaja seminarisaali rent
150€

Peamaja ja Aidamaja vahel asub hubane Grillkoda. Grillkoda on mõnus ja kompaktne katusealune, kus saab seltskonnaga mõnusalt aega veeta ja grillida. Grillkojas jagub istekohti 15-le inimesele ning siin on olemas vajalikud grillimistarvikud, grillvann, puud ja elektrivarustus.

Hind:
35€ R-L
30€ P-N


Grillmaja. Tegemist on suure katusealusega, mis on ideaalne suvepäevade pidamisel ajaveetmiseks ning muude sündmuste välitoitlustuseks. Grillmajas on istekohti 120-le inimesele ning sealjuures jääb piisavalt ka tantsuruumi. Grillmajas on olemas lava, baar, helitehnika ning piisavalt elektrivõimsust.

Grillmajja oleme paigaldanud gaasiküttesüsteemi, mis võimaldab pidada meeleolukat pidu ka juhul kui ilmataat ootamatult peomelu jahutada püüab või kui kehvapoolne suusailm veel kehvemaks muutub. Grillmaja rendihinna sisse oleme arvestanud kuus tundi gaasikiirgurite kasutamist õhtusel jahedal ajal.

Hind:
450€ R-L
400€ P-N

Grillmaja

Grillmaja

Bändilava

Bändilava

Grillmaja kõrval, vahetult järve ääres asub Bändilava.
Lava mõõtmed on 5x10m, kõrgusega 3,5m. Bändilava kõrgus maapinnast on 1,2m.
Lava ees on olemas puidust tantsuplats suurusega 5x10m.
Bändilaval on piisav elektrivõimsus.

Hind:
300€ R-L
250€ P-N

Järveäärsest melust veidi eemal metsa servas asuvad majutuseks mõeldud Laagrimaja ja kämpingud.


Laagrimaja on mõeldud eelkõige suvepäevaliste majutamiseks kevadest sügiseni. Laagrimajas on 18 tuba.

Hind:
1224€ R-L (17€ koht)
1080€ P-N (15€ koht)


Kämpingud asuvad privaatselt metsasalu servas, teistest hoonetest eraldi. See tagab ööbijatele privaatse äraolemise. Kämpinguid on meil kokku viis. Kolmes kämpingus on kolm kahekordset nari ning kahes kämpingus on üks lai voodi ja üks kahekordne nari. Kokku on kämpingutes 26 magamiskohta.

Hind:
Majutus kõigis 5 kämpingus
442€ R-L (17€ koht)
390€ P-N (15€ koht)

Pesemismaja ja kobartualett
Järve ääres olevaid kliente teenindab suur pesemismaja eraldi meeste/naiste poolega. Pesemismaja küljel on tualetid ning kraanikausid. Grillmaja taga asub kobartualett. Need võimalused katavad ilusti kuni 400 inimese vajadused.

Pesemismaja


Saunad

Põhikompleksi juurde kuuluvad erinevad saunamajad, kus saab lõõgastavat sauna nautida suuremate ja väiksemate seltskondadega. Järveäärsel alal on Saunamaja, Suitsusaun ning Saaresaun. Saunade kohta saate rohkem infot Saunade lehelt.

Saunad

Saunad Toosikannul