+372 489 8160
Menüü

Tere tulemast Järvamaale!

Toosikannu Puhkekeskuse peo- ja konverentsikeskus  asub Tallinnast 1 tunni autosõidu kaugusel ning nüüdsest saab meie juures korraldada aastaringselt sündmusi kuni 400-le inimesele! 

Seminar või koolitus Järvamaa metsade vahel annab värskeid ideid, energiat ja motivatsiooni. Selleks, et üritus sujuks ning oleks meeldejääv, pakume ka toitlustust, hulgaliselt aktiivseid ja adrenaliinirohkeid tegevusi ning erinevaid saunaelamusi. 

2022 aasta sügisel lõpeb peamaja, mille põhiosaks on 500 m² konverentsikeskus laiendus ja uuendus. Peamaja peosaalist saab 2022 aasta lõpuks Kaminasaal. Erinevate ürituste läbiviimiseks on meil nüüd kaks 230 m² suurust ja omavahel ühendatavat konverentsisaali, PÕHI ja LÕUNA. Toitlustamist pakume vastavalt vajadusele või soovile kas ühes konverentsisaalidest või Kaminasaalis.  Eriti uhked oleme oma põhjapoolse klaasseina üle, mis oma avaruses rõhutab looduse ja õilsa tamme ilu, olgu aastaaeg milline tahes. Ka uus Kaminasaal on varasemast valgusküllasem, sest üks sein on maast laeni akendega.

Arvestades Toosikannu asukohta Eestimaa südames, on koht ideaalne korraldamaks koolitusi ja seminare erinevatest linnadest või maakondadest kokku tulijatele. Toosikannu Puhkekeskusest on Tallinnasse 86, Tartusse 125, Pärnusse 72 ja Haapsallu 123 km. 

Saalide rendihinnas sisaldub dataprojektori, pabertahvli ja kahe mikrofoniga helisüsteemi kasutus.

Mahutavus vastavalt saali paigutusele, PÕHI:

Mahutavus vastavalt saali paigutusele, LÕUNA:

Väiksemate osalejate arvuga ürituste korraldamiseks on pakkuda erinevaid väiksemaid saale. Lisainformatsiooni saalide kohta leiate allpool olevas kirjelduses.

Kaminasaal on sobiv kuni 100 osalejaga seminari või muu ürituse korraldamiseks. Saali paigutust saab seada vastavalt kliendi soovile.

Jahisaal on sobiv kuni 50 osalejaga seminari või koolituse korraldamiseks. U-kujulise laudade asetusena 25-le ja teatristiilis kuni 50-le inimesele. 
Jahisaalis loovad hubase meeleolu kamin ning unikaalne ja suursugune jahitrofeede kogu.

Kaminasaali pääseb peauksest, Jahisaali peauksest või kõrvaluksest.

2022. aastal saime Raplamaa Partnerluskogu toel ja valguskaabli abil loodud uue internetiühendusega ka selles osas kaasaegsele tasemele.  

2022.a Toosikannu sideühenduse rajamine.

Meede: Ettevõtluse konkurentsivõime tugevdamine

Toetussumma 32’829,30

Ale-Sepa Puhkemaja seminarisaal  

Ale-Sepa puhkekompleksi peosaaliga talumaja teisel korrusel olev saal on sobiv kuni 30 osalejaga ürituse korraldamiseks. Teatristiilis asetusega kuni 30-le ja klassiruumistiilis kuni 20-le inimesele. 

Seminarisaalides on olemas dataprojektor, helitehnika, pabertahvel ning WiFi.

Olgu seminar või koolitus, hoogu annab juurde meeskondlik seiklusmäng või ulukisafari retrobussi või matkaveokiga. Põnevaid elamusi pakub kuulitiirus liikuva metssea märklaua pihta täpsuslaskmine või haavlitiirus lendavate savitaldrikute tabamine. Lisaks pakume adrenaliinirohkeid ATV- või talvisel perioodil mootorsaanimatkasid. Toitlustuse “tõmbenumbriks” on kahtlemata meie ulukilihast road, aga uues menüüd on ka rikkalik valik vegan-roogasid.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!