+372 489 8160
Menüü

Puhka Eestis!

Puhka Eestis kogu perega ja võta vanavanemad ka kaasa! Majutust pakume peredele Toosikannu Puhkekeskuses on suvisel ajal suurürituste tõttu küll valdavalt argipäeviti, aga õnneks on suvel siiski puhkuste aeg ning päevaks-paariks maale tulla ei ole keeruline.  Peremajutust pakume metsade rüpes asuvas Karupahna Puhkemajas ning põhikompleksis, otse peamaja kõrval asuvas Aidamajas. 

Põhikompleks ehk puhkekeskuse süda on kujunenud välja siin asuva järve ümbrusesse. Seda eelkõige seetõttu, et suviste sündmuste puhul on järv põhiline magnet, mille ääres inimesed olla armastavad. Meie järv on 3,4 ha suurune ning keskmise sügavusega 2,5m. Ümber järve on ka mõnus jalutada ning selle keskel asuval saarel on väike saun.

Majutus perele Toosikannu aidamajas

Täiesti uus aidamaja valmis 2021.a mais ja selles on kokku 16 tuba. Tubades on üks kaheinimese- ja üks üheinimesevoodi ning peretubades on kaheinimesevoodi ja nari, lisaks külmkapp, veekeedukann, WC, dušš, TV ja WiFi. Tubade ustel on mugavad ja turvalised  koodlukud ning enam poe vaja omavahel võtit jagada.

Toad, nagu ka aidamaja ise, on nimele vastavas stiilis, ehitatud Jansa OÜ poolt tugevatest palkidest ning viimistletud naturaalse puiduga nagu maal sobilik. Teisele korrusele viib tugev trepp ning tubade uste ees on toekad pingid, et jalga puhates ja värsket õhku hingates nautida vaadet järvele. 

Aidamajja mahub majutuma kokku kuni 49 inimest, kahekaupa majutudes 32 inimest. 

Üks tuba on kohandatud spetsiaalselt liikumisraskustega külastajate tarbeks ja selles toas on kaks üheinimesevoodit. 

Sel Aastal Puhkan Eestis – kampaania eripakkumine peredele: 2 ööd 100€

Hinnas sisaldub ulukisafari oma autoga, palume safari aeg siiski broneerida. Enne broneerimist tutvu kindlasti Loomapargi loo ja soovitustega.

Majutuse ja safari broneerimiseks võta palun meiega ühendust telefonil 489 8160 või e-postiga info@toosikannu.ee ja maini “Perepuhkus loomapargis”

NB! Paarisaja meetri kaugusel käib uue Peamaja ja Konverentsikeskuse ehitus.

 

Perepuhkus looduse rüpes Karupahna puhkemajas!

majutus-saun-puhkemaja

Majutus, saun ja kümblustünniga puhkemaja – see on privaatne metsaspaa!

Oled ammu mõelnud, et pole saanud peresõpradega piisavalt aega veeta ning lapsedki on sõprade lastest eemale kasvanud?  Tulge nädalaks metsade vahele peitu, vaadelda meie loomapargi hirvi nii palju kui süda lustib, tuuritada mööda Järvamaad ühele ja teisele poole, grillida ja käia saunas ning tünnis. Vahelduseks Karupahna saunale on Põhikompleksis võimalik rentida ka suitsusauna, et lastele veidi pärandikultuuri ja sajandite pikkusi saunatraditsioone tutvustada. 

Metsade vahel ajaloolises talukohas asuv Karupahna Puhkemaja – see on  majutus, saun, kümblustünn iga terrass ja grillimisnurgaga õueala. Puhkemaja on ehitatud 2008. aastal ning asub Toosikannu põhikompleksist ligikaudu kilomeetri kaugusel privaatses ja looduskaunis kohas. 

Puhkemaja on sobiv väiksemate seltskondade suvepäevade korraldamiseks, seminarideks või lihtsalt mõnusalt aja veetmiseks.

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest.  Puhka Eestis, puhka perega!

Sel Aastal Puhkan Eestis – kampaania eripakkumine peredele: 2 ööd E-K 500€

Hinnas sisaldub ulukisafari oma autoga ja üks kord kümblustüni ning sauna kütmist. Enne safari broneerimist tutvu kindlasti Loomapargi loo ja soovitustega.

Majutuse ja safari broneerimiseks võta palun meiega ühendust telefonil 489 8160 või e-postiga info@toosikannu.ee ja maini “Perepuhkus loomapargis”