+372 489 8160
Menüü

Majutus perele

Peremajutus Aidamajas

Majutus perele on suvisel ajal suurürituste tõttu saadaval valdavalt argipäeviti, aga suvel on siiski puhkuste aeg ning päevaks-paariks maale tulla ei ole keeruline.  Peremajutust pakume metsade rüpes asuvas Karupahna Puhkemajas ning põhikompleksis, otse peamaja kõrval asuvas Aidamajas.

Põhikompleks ehk puhkekeskuse süda on kujunenud välja siin asuva järve ümbrusesse, mille ääres inimesed olla armastavad. Meie järv on 3,4 ha suurune ning keskmise sügavusega 2,5 m. Ümber järve on ka mõnus jalutada ning selle keskel asuval saarel on väike saun.

Majutus perele Toosikannu Aidamajas

Täiesti uus aidamaja valmis 2021.a mais ja selles on kokku 16 tuba, enamikes tubades on üks kaheinimese- ja üks üheinimesevoodi ning peretubades on kaheinimesevoodi ja nari. Aidamajja mahub majutuma kokku kuni 49 inimest, kahekaupa majutudes 32 inimest. 

Üks tuba on kohandatud spetsiaalselt liikumisraskustega külastajate tarbeks ja selles toas on kaks üheinimesevoodit. Tubades on külmkapp, veekeedukann, WC ja dušš. Tubade ustel on mugavad ja turvalised  koodlukud ning enam pole vaja omavahel võtit jagada.

Toad, nagu ka aidamaja ise, on nimele vastavas stiilis, ehitatud tugevatest palkidest ning viimistletud naturaalse puiduga nagu maal sobilik. Teisele korrusele viib tugev trepp ning tubade uste ees on toekad pingid, et jalga puhates ja värsket õhku hingates nautida vaadet järvele. Uue Aidamaja on ehitanud Jansa OÜ.

Majutuse hind 2023

Tuba 1-4 inimesele 70€

Majutuse hind ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Perepuhkus looduse rüpes Karupahna puhkemajas!

Majutus perele Toosikannul_Karupahna Puhkemaja

Majutus, saun ja kümblustünniga puhkemaja – see on privaatne metsaspaa!

Oled ammu mõelnud, et pole saanud peresõpradega piisavalt aega veeta ning lapsedki on sõprade lastest eemale kasvanud?  Tulge nädalaks metsade vahele peitu, vaadelda meie loomapargi hirvi nii palju kui süda lustib, tuuritada mööda Järvamaad ühele ja teisele poole, grillida ja käia saunas ning tünnis. Vahelduseks Karupahna saunale on Põhikompleksis võimalik rentida ka suitsusauna, et lastele veidi pärandikultuuri ja sajandite pikkusi saunatraditsioone tutvustada. 

Metsade vahel ajaloolises talukohas asuv Karupahna Puhkemaja – see on  majutus, saun, kümblustünn iga terrass ja grillimisnurgaga õueala. Puhkemaja on ehitatud 2008. aastal ning asub Toosikannu põhikompleksist ligikaudu kilomeetri kaugusel privaatses ja looduskaunis kohas. 

Puhkemaja on sobiv väiksemate seltskondade suvepäevade korraldamiseks, seminarideks või lihtsalt mõnusalt aja veetmiseks.

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest. 

Majutuse hinnad 2023

Karupahna puhkemaja rent kuni 12 inimesele 550€

Jaanipäev 23.-25.06.2023: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Jõulud 22.-26.12.2023: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Aastavahetus 30.12.23-01.01.2024: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Majutuse hind ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!