fbpx
+372 489 8160
Menüü
Pulmad maal Kesk-Eestis Järvamaal Toosikannu Puhkekeskuses

Pulmad

Pildil Grillmaja, tellitud piduliku lauakattega.

Korralda oma meeldejääv ja kordumatu pulmapäev Toosikannul!

Pulmad maal või linnas? Ikka maal!

Meilt leiate nii peokoha, pidulaua kui ka ööbimise ning erinevaid meelahutuslikke tegevusi.

Suvisel ajal on meie põhitegevuseks mitmepäevaste ja mitmesaja ööbijaga ürituste võõrustamine ning seetõttu saame suvisteks pulmapidudeks pakkuda vaid argipäevi.

Pulmade läbiviimiseks pakume erinevas suuruses saale ja puhkemajasid.

Pulmad kuni 12-le inimesele

Kui külalisi on kuni 12, siis sobib Puhkekeskuse südamest kilomeetri kaugusel asuv Karupahna puhkemaja, mis on varustatud kõigi mugavustega.

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub 12 inimest mugavalt istuma . 

Pulmad kuni 50-le inimesele

Kuni 50 külalisega pulmapeo korraldamiseks sobib suurepäraselt privaatne Ale-Sepa Puhkekompleks, kus juba 1795. aastal mainimist leidnud põlise talu esimesel korrusel asuvad peosaal ja saun. Saunast pääseb terrassile, kus asub kümblustünn ning mõned toekad lauad koos pinkidega. Terrassi kõrval asub maakividest seintest ümbritsetud ja katusega kaetud ning gaasikiirguritega soojendatav katusealune. 

Talumaja teisel korrusel asub koosolekusaal, mida on võimalik kasutada näiteks laste mängutoana.

Peosaaliga talumaja kõrval asub 2015.a. valminud kõigi mugavustega puhkemaja, kuhu mahub ööbima kuni 40 külalist. Kõik majutusmaja 20 tuba on kahekohalised ning varustatud dušši ja tualetiga. 2 tuba on kohandatud liikumisraskustega inimestele.

Pulmad kuni 120-le inimesele

Kuni 120 külalisega pulmapeo korraldamiseks on suvisel perioodil pakkuda järveäärne ala ja sealne järvepoolses küljest avatud Grillmaja. Grillmajas on olemas bändilava, tantsuplats, baar ning jahedamatel õhtutel annavad lisasoojust soojuskiirgurid. Järvepoolsel küljel on olemas spetsiaalsed rulood, et muuta peosaal kinniseks ruumiks.

Pulmad peamajas, kasvõi kuni 250-le inimesele

Kuni 250 külalisega pulmapeo korraldamiseks sobib meie 2021 aasta sügisel valminud uus peo- ja konverentsikeskus. Erinevate ürituste läbiviimiseks on meil nüüd kaks 230 m² suurust ja omavahel ühendatavat saali, PÕHI ja LÕUNA. Eriti uhked oleme täiskõrguses klaasist otsaseina üle, kust paistab võimas tamm, olgu ilm milline tahes.

Peamaja peosaal läbis 2022 aastal uuenduskuuri 80-kohaliseks Kaminasaaliks.

Kaminasaal asub peamaja esimesel korrusel ning mahutab kuni 80 inimest ning on varasemast oluliselt valgusküllasem ja avaram, sest üks sein on maast laeni akendega. Kaminasaali pääseb keskuse peauksest, kaminasaali kõrvaluksest või Jahisaali peauksest. Kaminasaalis on ka baari võimalus.

Jahisaalis, mis mahutab pika laua taga kuni 26 külalist, saab vaadelda unikaalset ja Eesti suurimat hirveliste jahitrofeede kollektsiooni. Kõik trofeed on kütitud Toosikannu omaniku poolt paarikümne aasta jooksul ning pärinevad maailma erinevaist paigust.

Peamaja ümberehituse käigus lisandus 2023 aastal Kaminasaali teisele korrusele kolm täiesti uuel tasemel kahe inimese tuba ning pruutpaaride lemmik, elegantne DeLuxe. 

Küsi personaalset pakkumist!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.