fbpx
+372 489 8160
Menüü

Ulukisafari ONLINE broneeringu kinnitus

Tere tulemast Toosikannu metsloomaparki ulukisafarile!

PALUN LAADIGE ENDALE SIIT ALLA KA ULUKISAFARI KAART.

METSLOOMAPARK ON KINNINE ERATERRITOORIUM JA SISENEMINE ON LUBATUD EELNEVA BRONEERINGU JA AUTO REGISTREERIMISNUMBRI ALUSEL. ENDALE JA TEISTELE PARIMA KOGEMUSE TAGAMISEKS PALUN SAABUGE TÄPSELT BRONEERITUD AJAKS.

Palun veenduge, et olete sisestanud oma auto registreerimisnumbri. Juhul, kui te ei teinud seda tellimust tehes, siis saatke see meile aegsasti enne oma külastust e-mailiga info@toosikannu.ee

Loomapark on rajatud 2013 aastal Eesti suurima eraomaduses oleva metsloomapargina ning laiub kokku 928 hektaril. Vaatlusringi pikkuseks on olenevalt hooajast 9-15 km. ja selle ääres on 6 söödaplatsi, kuhu punahirved talvisel ajal meelsasti kogunevad.
Soovitame läbida loomavaatlusring rahulikus tempos ja palume lugupidavat suhtumist meie asukatesse – loomi mitte ehmatada ega droone lennutada, et elamust jaguks ka järgmistele külalistele.
Metsloomapark ei ole loomaaed, vaid metsikust loodusest piidatud ala. Tegemist on metsloomadega, kes otsustavad ise, millal ja kui palju nad ennast näitavad.

NB! Sarvede korjamine meie territooriumilt ei ole lubatud. Kes soovib endale hirvesarvest ehet meisterdada, siis seda on võimalik teha seltskonnaga meie hirvesarve töötoas.

Meile sõites ärge usaldage pimesi oma navigatsiooniseadmeid, eriti just Pärnu suunast tulles. Metsloomaparki pääseb ainult Toosikannu peavärava, teised juurdepääsuteed on suletud. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida Toosikannu puhkekeskusesse ja kasutada saabumiseks Tallinn-Rapla-Türi-Viljandi maanteed, mille 78km posti juurest keerab tähistatud tee Toosikannule. Kui tundub, et olete vales kohas, siis esmalt navigeerige Käru suunas ja Tallinn-Viljandi maanteele jõudes valige uuesti Toosikannu puhkekeskus. 

Palun laadige endale SIIT alla ka ulukisafari kaart. Saabudes avage värav nupuvajutusega ja seejärel jälgige kaardil näidatud teeviitasid.

Toredaid looduselamusi!

P.S. Meie kodulehelt www.toosikannu.ee leiate infot nii ööbisvõimaluste kui muude, enamasti seltskondadele pakutavate tegevuste kohta ja kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudistega, registreeruge palun uudiskirja saajaks SIIN!