fbpx
+372 489 8160
Menüü

Tule meie tiimi!

Toosikannu Puhkekeskus ja Metsloomapark on Eesti suurim ja kindlasti üks populaarsemaid suve- ja talvepäevade korraldamise kohti.

Oleme sarnaste seas suurim metsloomapark üle mitmesaja punahirve ja 928 hektari suuruse territooriumiga. Meie ajaloost saad lugeda lähemalt SIIT. Vaata meie tegemisi ka Facebookist ja Instagramist!

Me ei kohku tagasi ka mitmetuhande osalejaga ürituste korraldamise ees ja kuna paneme erilist rõhku kvaliteedile, siis toimub näiteks ka selle aasta Investeerimisfestival jällegi just Toosikannul.

Google Review tagasiside skoor on meil nii kõrge kui 4,8/5 ning selle hoidmiseks vajame ka 2024 aastal tublisid ja särasilmseid abilisi nii püsivalt kui ka suveabilisteks.

Vabad töökohad Järvamaal Toosikannul, vaata täpsemalt ja kandideeri julgelt:

Kokaks(ava töökuulutus), kelle sooviks on pakkuda külalistele häid emotsioone ja suurepärast enesetunnet läbi võrratute maitsete.

Toitlustusteenindajaks(ava töökuulutus), kelle sooviks on töötada professionaale klienditeendajana pakkudes klientidele häid emotsioone läbi sujuva teeninduse ja kaunilt kaetud laua.

Puhastusteenindajaks(ava töökuulutus), kellel on soiov hoida puhtust ja korda ning on töökas ja nobe.

Ja kui sobivat ja soovitud tööd ka parasjagu pakkumisel ei ole, võid siiski oma soovist teada anda, sest iial ei tea, millal mõnda tublit inimest juurde on vaja.

Tänan!

Piret Sepp
Juhatuse liige

Piret@toosikannu.ee

P.S. Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!