fbpx
+372 489 8160
Menüü

Tule meie tiimi!

Toosikannu Puhkekeskus ja Metsloomapark on Eesti suurim ja kindlasti üks populaarsemaid suve- ja talvepäevade korraldamise kohti.

Oleme sarnaste seas suurim metsloomapark üle 600 punahirve ja 928 hektari suuruse territooriumiga. Meie ajaloost saad lugeda lähemalt SIIT. Vaata meie tegemisi ka Facebookist ja Instagramist!

Me ei kohku tagasi ka mitmetuhande osalejaga ürituste korraldamise ees ja kuna paneme erilist rõhku kvaliteedile, siis toimub näiteks ka selle aasta Investeerimisfestival just Toosikannul.

Google Review tagasiside skoor on meil nii kõrge kui 4,8/5 ning selle hoidmiseks vajame ka 2023 aastal tublisid ja särasilmseid abilisi nii püsivalt kui ka suveabilisteks.

Vabad töökohad Järvamaal Toosikannul, vaata täpsemalt ja kandideeri julgelt:

Kokaks, kelle sooviks on pakkuda külalistele häid emotsioone ja suurepärast enesetunnet läbi kauni ja rikkaliku laua ning võrratute maitsete

Toitlustusteenindajaks aprillist septembrini, kelle tööks on külalistele hea emotsiooni loomine läbi sujuva teeninduse.

Puhastusteenindajaks maist septembrini, kes hoolitseb selle eest, et külaliste saabudes oleks kõik kenasti valmis.

Ja kui sobivat ja soovitud tööd ka parasjagu pakkumisel ei ole, võid siiski oma soovist teada anda, sest iial ei tea, millal mõnda tublit inimest juurde on vaja.

Tänan!

Leo Kass
Juhatuse liige

564 95643
leo@toosikannu.ee

P.S. Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!