+372 489 8160
Menüü

Saare saun ja majutus kahele

Kollane Allveelaev G laulis kord nii:

Tead, kallis,
rendime, rendime saare peal sauna
ja siis keskele, keskele flora ja fauna.
Me heidame, heidame turjale paunad
ning leiame, leiame lootsiku roost.
Ja aidaa, ja aidaa, paunad paati ja kaome
kauaks siit painavalt maalt,
et endile, endile haarata armastussaart…

Saare saun

Saare saun ja majutus kahele inimesele asub Toosikannu järve keskel asuval pisikesel saarekesel ning tegemist on puuküttel soome saunaga.

Saare saun võimaldab eraldatult ja privaatselt saunamõnusid nautida ja on mõeldud eelkõige väiksematele seltskondadele, sauna puhkeruumi mahub kuni 6 inimest ning ööbimiskohti on kahele. Hind sisaldab majutust kahele ning puuküttega soome sauna kasutust ja saunalinasid kuuele inimesele. Saare saunas on külmik ning lihtne pesemisvõimalus. Välitualett asub saunast eraldi.

Majutus Toosikannul

Sauna peal on 2 madratsikohta koos tekkide, patjade ja voodipesuga. Kuna magamiskohti on vaid kahele, siis ülejäänud võivad jääda öömajale ka näiteks Karupahna puhkemajja või lähedalasuvasse Aidamajja

Hinnad

Saare sauna rent 150€

Saare sauna rent sisaldab sauna ja rätikuid 6-le ning ööbimist kahele ilma hommikusöögita. Ruumide vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Saunad ja suitsusaun kuuluvad meie kultuuri juurde. Oleme mõelnud nii suurtele seltskondadele kui ka peredele ning Toosikannu Puhkekeskuses on võimalik saunamõnusid nautida mitmes erinevas saunas.

Eriti hea ja kasulik on nautida saunamõnusid peale matka või mõnda muud aktiivset tegevustUlukisafari ehk loomavaatlus Toosikannu Loomapargis on põnev ja kordumatu elamus nii suurematele kui väiksematele loodusesõpradele! Loomapargi territooriumil kohtad mitmeid Eesti metsades elavaid suur- ja väikeulukeid. Toosikannu loomapargis on lisaks 600 punahirvele leidnud elupaiga, põdrad ja metskitsed. Samuti väiksemad ulukid nagu jänesed ja rebased. Matkatranspordiks pakume nõukogudeaegset GAZ veoautot, retrobuss PAZ-i ja tänapäevast 5-kohalist UTV-d.

Toosikannu Puhkekeskus on ühinenud Saunatee ühendusega, kuhu kuuluvad erinevad saunad üle Eesti. Saunatee saunades on garanteeritud, et saunafänn saab häid ja kvaliteetseid saunaelamusi. 

Toosikannu Puhkekeskuse saunad ja suitsusaun on saunateelisele tavahinnast 30% soodsamad. Allahindluse saamiseks tuleb esitada Saunatee pass. Saunatee passi saab hankida saunateele kuuluvatest ettevõtetest ja Eesti Maaturismi Ühingust.

Saare saun ja majutus kahele on tore kogemus!

Hüva leili!

Saare saun ja majutus kahele meie järvesaarel on saadaval meie veebipoes sügisest kevadeni ja kui broneerimine ei õnnestu, siis võtke meiega julgesti ühendust info@toosikannu.ee 

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!