fbpx
+372 489 8160
Menüü

Toosikannu Puhkekeskuse privaatsuspoliitika

Selle veebisaidi omanik ja haldur on Toosikannu Puhkekeskust omav ja haldav Toosikannu OÜ. Kliendi isikuandmete töötlemisel lähtub Toosikannu OÜ kehtivatest siseriiklikest ja Euroopa Liidu õigusaktidest. Enne meie veebisaidi kasutamise jätkamist lugege käesolevat privaatsuspoliitikat. Kinnitame teile, et arvestame igati teie privaatsust. Meie veebisait kasutab küpsiseid ainult toimivuse parandamiseks ja teie kasutuskogemuse täiustamiseks, töötleme teie isikuandmeid ainult teile oma teenuste osutamiseks ja kasuliku teabe saatmiseks. Loodetavasti olete sellega nõus ja naudite meie saidi kasutamist tavalisel viisil.

Privaatsuspoliitika

Me ei küsi ega kogu teadlikult alaealiste isikuandmeid. Samuti me ei küsi ega kogu teadlikult andmeid seoses e-posti nimekirjadega tellija meditsiinilise või terviseseisundi, rassi või etnilise päritolu, poliitiliste vaadete, religioossete või filosoofiliste uskumuste või muude tundlike andmete kohta ning kliendid ei tohiks selliseid andmeid esitada.

Privaatsuspoliitika kehtib Toosikannu Puhkekeskuse veebisaidi kasutajatele – see on veebisait, mis asub veebiaadressil https://www.toosikannu.ee ja on registreeritud Toosikannu Puhkekeskuse veebisaidina.

Kasutame teie isikuandmeid ainult teile meie teenuste osutamise eesmärgil meie puhkekeskuses (majutus, konverentsiteenused, üritused või uudiskirja tellimine), teie tellimuste täitmiseks, meie teenuste täiustamiseks, meie osutatavate lisateenuste arendamiseks ning teie teavitamiseks sellistest teenustest või teie võimalikele küsimustele vastamiseks või teile kasulikku teavet sisaldavate materjalide saatmiseks.

Me ei edasta, müü ega avalda teie andmeid kolmandatele isikutele ilma teie eelneva nõusolekuta, välja arvatud juhul, kui see on seaduse alusel nõutav.

Andmete kogumine

Andmete kogumine ja salvestamine toimub tellimuse täitmisel ja vormistamisel SCORO ja CompuCash keskkonnas, broneerimisel online-kanalist BOUK, ja uudiskirjaga liitumisel SMAILY keskkonnas.

Olenevalt teenusest, mida kasutada soovite, võime paluda teil esitada kohustuslikke andmeid või vabatahtlikke andmeid. Kui te konkreetse teenusega seoses kohustuslikke andmeid ei esita, pole meil võimalik teie esitatud tellimusi töödelda.

Kliendid peavad tellimuse esitamisel esitama järgmised andmed:

Nimi/kontaktisik – vajalik teenusetellimuste puhul, pakkumiste koostamiseks ja broneeringute kinnitamiseks;

Meiliaadress – vajalik teenusetellimuste puhul ja küsimustele vastamiseks, broneeringute tegemiseks ja kinnitamiseks ning vajaduse korral arvete esitamiseks;

Telefoninumber – vajalik teenusetellimuste puhul ja küsimustele vastamiseks, broneeringute tegemiseks ja kinnitamiseks ning teenuse osutamiseks, muu hulgas teenusekatkestustest teatamiseks.

Arveldusinformatsioon – vajalik arve esitamiseks, nt ettevõtte nimi, aadress, e-posti aadress, ettevõtte registrinumber ja KMKR number.

Andmete kogumine uudiskirja saajate nimekirja lisamisel SMAILY(Sendsmaily OÜ) keskkonnas

Kliendid peavad esitama järgmised kohustuslikud andmed:

Nimi – vajalik uudiskirja saajate hulka lisamiseks;

Meiliaadress– – vajalik uudiskirja saajate hulka lisamiseks.

Klient annab nõusoleku oma kontaktandmete kasutamiseks otseturunduse eesmärgil. Aeg-ajalt saadame teile infomaterjale, mis võivad teile kasulikud olla, sealhulgas teavet meie teenuste kohta ning teenusepakkumisi, välja arvatud juhul, kui olete neist materjalidest allpool kirjeldatud viisil loobunud.

Kliendil onõigus igal ajal sellistest materjalidest loobuda. Loobumise juhised ja otselink on lisatud kõigile uuduskirjadele.

Smaily kohustub töötlema klientide isikuandmeid, klientide e-postinimekirjade andmeid ja meie avaliku veebisaidi kasutajate andmeid koosõlas isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) 2016/679 sätetega ja kõikide Eesti ning Euroopa kohalike seaduste ja määrustega üksikisikute kaitse kohta seoses isikuandmete töötlemisega.

Andmete kogumine online-broneerimisel BOUK (OpenHotels OÜ) keskkonnas

Online broneerimise keskkonnas toote/ teenuse ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.

Toosikannu Puhkekeskus ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma kliendi nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.

Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse kliendilt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress jne).

Pangalingiga ja pangakaardiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Andmete säilitamise periood

Toosikannu OÜ säilitab andmeid seni, kuni see on vajalik andmete kasutamise eesmärgi saavutamiseks või kuni kohustusliku piirangu periood on lõppenud ning seadusega ettenähtud dokumentide säilitamise periood on läbi (seitse aastat, nagu on määratud käibemaksuseaduses ja raamatupidamise seaduses).

Kliendi andmete vastutav töötleja on Toosikannu OÜ, registrikood 11142720, aadress Toosikannu, Jõeküla küla, Türi vald, 79218 Järvamaa, Eesti.

Tellija õigused seoses andmete kasutamisega

Kliendil on õigus saada Toosikannu OÜ-lt teavet oma andmete kasutamise kohta, lähtudes õigusaktides sätestatud protseduurist ja ulatusest.

Kliendil on õigus paluda Toosikannu OÜ-l lõpetada oma andmete kasutamine ja lasta oma andmeid parandada, sulgeda või kustutada.

Kliendil on õigus nõustuda oma andmete kasutamisega otseturunduse eesmärgil või kaubanduslikul eesmärgil või selline kasutamine keelata.

Kliendil on õigus pöörduda oma õiguste kaitsmiseks Andmekaitse Inspektsiooni poole ja kohtusse.

Isikuandmetega seotud küsimuste puhul saatke meile e-kiri aadressile info@toosikannu.ee