+372 489 8160
Menüü

Discgolf

Toosikannul on 9 rajaga discgolfi väljak.

Discgolf on hea ajaviide, seda saab mängida individuaalselt või meeskondlikult. Mäng sobib ideaalselt ka seminari aktiivseks vahepalaks. Mängida saab aastaringselt, sest kettad on rõõmsates värvides ning hõlpsasti leitavad.

Mängust:
Discgolf on lendava taldrikuga golfimäng, kus on ülesandeks võimalikult väheste visete arvuga saada ketas spetsiaalsesse korvi.  Toosikannu 1 km. pikkusel discgolfi rajal on 9 korvi.
Kohapeal olemas 45 paari kettaid.

Hinnad

3 € / 3 h Raja kasutus

4 € / 3 h Komplekt (putter+driver)

20€ Kahjutasu kaotatud või lõhutud ketta eest

Discgolf on võistlussport ja väiksema seltskondliku võistluse saab korraldada ka siin. Discgolfi ametlikud reeglid ja muid nõuandeid leiate SIIT.

Ja kui juba Toosikannule sai tuldud… siis miks mitte proovida osavust lasketiirus, sõiduoskust ja tasakaalu ATV-või mootorsaanimatkal?

Peale mängu või matka on mõnus lõõgastuda meie saunades või Jahisaalis kaminatule paistel õhtusööki nautides. Oma menüüs pakume mitmekesist valikut Eesti suurulukite lihast valmistatud roogasid. Aastaringselt on võimalik tellida pidusööke hirve- ja põdralihast. Erinevad hõrgud ulukiroad on meie külaliste vaieldamatud lemmikud.

Kuna Toosikannul asub Eesti suurim metsloomapark, siis saab käia ka ulukisafaril nõukogudeaegse GAZ veoautoga, retrobuss PAZ-iga või tänapäevase 5-kohalise UTV-ga.

Ja ega tingimata pea ka õhtul koju sõitma, sest vastvalminud Aidamajas on võimalik majutuda ka aastaringselt. 

Kilomeetri kaugusel Puhkekeskuse südamest asub Karupahna puhkemaja, mis sobib väiksemate seltskondade suve- või talvepäevade korraldamiseks, seminarideks või lihtsalt mõnusalt aja veetmiseks. Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest. 

Võta meiega ühendust!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudistega, registreeruge palun SIIN!