fbpx
+372 489 8160
Menüü
Discgolf Kesk-Eestis Järvamaal_Toosikannu

Discgolf

Toosikannul on 9 rajaga discgolfi väljak.

Discgolf on hea ajaviide, seda saab mängida individuaalselt või meeskondlikult. Mäng sobib ideaalselt ka seminari aktiivseks vahepalaks. Mängida saab aastaringselt, sest kettad on rõõmsates värvides ning hõlpsasti leitavad. Väljaku alguspunkt on puhkekeskuse peamaja vahetus läheduses. Discgolfi mängimiseks ei ole vaja ettevalmistust ega suurepärast sportlikku vormi.

Discgolfi raja kasutamine tuleb eelnevalt kokku leppida, sest rada on tihti suvepäevade ja muude üritustega seotult broneeritud.

Mängust:
Discgolf on lendava taldrikuga golfimäng, kus on ülesandeks võimalikult väheste visete arvuga saada ketas spetsiaalsesse korvi.  Toosikannu 1 km. pikkusel discgolfi rajal on 9 korvi, radade kogupikkus on 622 meetrit ja kõikide radade PAR on 3. Radade kaardid leiate SIIT.
Kohapeal olemas 45 paari kettaid.

Hinnad

3 € / 3 h Raja kasutus

4 € / 3 h Komplekt (putter+driver)

20€ Kahjutasu kaotatud või lõhutud ketta eest

Discgolf on võistlussport ja väiksema seltskondliku võistluse saab korraldada ka siin. Discgolfi ametlikud reeglid ja muid nõuandeid leiate SIIT.

Ja kui juba Toosikannule sai tuldud… siis miks mitte proovida osavust lasketiirus, sõiduoskust ja tasakaalu ATV-või mootorsaanimatkal?

Peale mängu on seltskonnaga mõnus lõõgastuda meie saunades või Jahisaalis kaminatule paistel õhtusööki nautides. Nagu discgolfi väljaku kasutust, pakume ka toitlustust ning muid teenuseid seltskondadele ning ettetellimisel. Oma menüüs pakume mitmekesist valikut Eesti suurulukite lihast valmistatud roogasid ja need on meie külaliste vaieldamatud lemmikud. Igapäevaselt me restorani ega kohvikut ei pea.

Kuna Toosikannul asub Eesti suurim metsloomapark, siis saab käia ka ulukisafaril nõukogudeaegse GAZ veoautoga, retrobuss PAZ-iga või tänapäevase 5-kohalise UTV-ga.

Ja ega tingimata pea ka õhtul koju sõitma, sest Aidamajas on võimalik majutuda ka aastaringselt. 

Kilomeetri kaugusel Puhkekeskuse südamest asub Karupahna puhkemaja, mis sobib väiksemate seltskondade suve- või talvepäevade korraldamiseks, seminarideks või lihtsalt mõnusalt aja veetmiseks. Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub 12 inimest mugavalt istuma. 

Võta meiega ühendust!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudistega, registreeruge palun SIIN!