fbpx
+372 489 8160
Menüü
Mootorsaanimatkad Kesk-Eestis Järvamaal_Toosikannu Puhkekeskus

Mootorsaanimatkad

Mootorsaanimatkad toimuvad lume olemasolul❄️❄️❄️

Mootorsaanimatkad toimuvad ettetellimisel, seltskondadele alates 4 mootorsaanist ja kokku mahub 10 mootorsaanile kuni 20 matkalist. 

Mootorsaanimatkal sõidetakse instruktori juhtimisel lumistel metsamaastikel ning põldudel. Mootorsaanimatkad pakuvad silmailu, sõidunaudingut ja adrenaliini. Mootorsaanimatkasid korraldame kokku kuni 10 Lynx mootorsaaniga ja osaleda saab alates 18 eluaastast.

Mootorsaanile mahub lisaks juhile ka üks kaassõitja, et saaksite koos matkast veelgi rohkem rõõmu tunda.

Ohutus ennekõike

Osaleda saab alates 18 eluaastast ja nõutav on mistahes kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust tõendava juhiloa esitamine.

Mootorsaanimatkad toimuvad instruktori juhtimisel, tema valib marsruudi ja tempo vastavalt osalejate kogemustele. Enne matka algust toimub kõigile kohustuslik sõiduvõtete ja ohutuse instruktaaž. Instruktaažil allkirjastatakse instruktaaži läbimise ja ohutusnõuete ning instruktori juhiste järgimise kohustus.

Hinnad 2024

Üks mootorsaan üheks tunniks 100€

Üks mootorsaan kaheks tunniks 170€

Kaasreisija 30€

Hind sisaldab kaitseriietuse, kinnaste, kiivrite ja termokummikute kasutust. Juhendatud mootorsaanimatka miinimumtellimuseks on 4 mootorsaani. Lisainfo info@toosikannu.ee

Plaanilised mootorsaanimatkad

Talvehooajal korraldame ka avalikke plaanilisi mootorsaanimatku, nende kohta leiate infot meie Facebooki lehelt ürituste alt.

Seal algavad elamused_Toosikannu

Peale sõitu on mõnus lõõgastuda meie saunades või Jahisaalis kaminatule paistel õhtusööki nautides. Oma menüüs pakume mitmekesist valikut Eesti suurulukite lihast valmistatud roogasid. Aastaringselt on võimalik tellida pidusööke hirve- ja põdralihast. Erinevad hõrgud ulukiroad on meie külaliste vaieldamatud lemmikud.

Kuna Toosikannul asub Eesti suurim metsloomapark, siis saab käia ka ulukisafaril nõukogudeaegse GAZ veoautoga, retrobussiga PAZ või tänapäevase 5-kohalise UTV-ga.

Ja ega tingimata pea ka õhtul koju sõitma, sest vastvalminud 16-toalises Aidamajas on võimalik majutuda ka aastaringselt. 

Kilomeetri kaugusel puhkekeskuse südamest asub Karupahna puhkemaja, mis sobib väiksemate seltskondade suve- või talvepäevade korraldamiseks, seminarideks või lihtsalt mõnusalt aja veetmiseks. Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahuvad kõik 12 inimest ka mugavalt istuma. 

Võta meiega ühendust!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.