fbpx
+372 489 8160
Menüü
Moodne konverentsikeskus Kesk-Eestis_Toosikannu

Peo- ja konverentsisaalid

Tere tulemast Järvamaale, Kesk-Eesti moodsaimasse konverentsikeskusesse!

Toosikannu peo- ja konverentsikeskus asub Eestimaa südames, vaid 1 tunni autosõidu kaugusel Tallinnast ning nüüdsest saab meie juures korraldada aastaringselt sündmusi kuni 400-le inimesele! Lisaks uuele konverentsikeskusele on meil ka mitmeid muid võimalusi väiksemate ürituste korraldamiseks. Konverentsikeskus on ühendatud paljudele tuntud peamajaga, kus leiduvad lisaks Jahisaal ja Kaminasaal.

Toosikannu on ideaalne koht korraldamaks koolitusi ja seminare erinevatest linnadest või maakondadest kokku tulijatele. Toitlustuse “tõmbenumbriks” on kahtlemata meie ulukilihast road, aga uues menüüd on ka rikkalik valik vegan roogasid.

Konverentsikeskuses on meil kaks 230 m² suurust ja omavahel ühendatavat konverentsisaali, PÕHI ja LÕUNA. Toitlustamist pakume vastavalt vajadusele või soovile, kas ühes konverentsisaalidest või Kaminasaalis.  Eriti uhked oleme konverentsikeskuse põhjapoolse klaasseina üle, mis oma avaruses rõhutab looduse ja õilsa tamme ilu, olgu aastaaeg milline tahes.

Saalide rendihinnas sisaldub dataprojektori, pabertahvli ja kahe mikrofoniga helisüsteemi kasutus. Saalide hinnas ei sisaldu arvuti kasutamine ega helitehniku teenused.

Mahutavus vastavalt saali paigutusele, PÕHI, kuni*:

Mahutavus vastavalt saali paigutusele, LÕUNA, kuni*:

*Lõplik mahutavus sõltub ürituse isoloomust ja lisapaigaldistest nagu esinemislava, tantsuruum jne.

Väiksemad peo- ja konverentsisaalid

Kaminasaal asub peamaja esimesel korrusel ning mahutab kuni 64 inimest ning on varasemast oluliselt valgusküllasem ja avaram, sest üks sein on maast laeni akendega. Kaminasaali pääseb keskuse peauksest, kaminasaali kõrvaluksest või Jahisaali peauksest. Kaminasaalis on ka baari võimalus.

Jahisaalis, mis mahutab pika laua taga kuni 26 külalist, saab vaadelda unikaalset ja Eesti suurimat hirveliste jahitrofeede kollektsiooni. Kõik trofeed on kütitud Toosikannu omaniku poolt paarikümne aasta jooksul ning pärinevad maailma erinevaist paigust. Trofeesid leidub ka Saunamajas, Ale-Sepa puhkekeskuses ja Saare Saunas. 

Kaminasaal ja Jahisaal on varustatud helisüsteemi ja 65-tollise teleriga.

Ale-Sepa Puhkekompleks

Kui konverentsikeskus on liiga suur, siis metsloomapargi territooriumil, keskusest 4,5 km kaugusel asuv Ale-Sepa puhkekompleks sobib sündmuste läbiviimiseks kuni 50-le inimesele.

Saalis on olemas dataprojektor, helitehnika, pabertahvel ning WiFi.

Olgu seminar või koolitus, hoogu annab juurde meeskondlik seiklusmäng või ulukisafari retrobussi või matkaveokiga. Põnevaid elamusi pakub kuulitiirus liikuva metssea märklaua pihta täpsuslaskmine või jahilasketiirus lendavate savitaldrikute tabamine. Lisaks pakume adrenaliinirohkeid ATV– ja mootorsaanimatkasid.

Konverentsikeskuse Internet tuleb valguskaablist!

2022. aastal saime Raplamaa Partnerluskogu toel ja valguskaabli abil konverentsikeskusesse uue internetiühenduse ning ka selles osas kaasaegsele tasemele.  

2022.a Toosikannu sideühenduse rajamine. Meede: Ettevõtluse konkurentsivõime tugevdamine.

Toetussumma 32’829,30

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.