+372 489 8160
Menüü
Konverentsikeskus Kesk-Eestis Järvamaal Toosikannul

Peo- ja konverentsikeskus

Tere tulemast Järvamaale, Kesk-Eesti moodsaimasse konverentsikeskusesse!!

Toosikannu peo- ja konverentsikeskus asub Eestimaa südames, vaid 1 tunni autosõidu kaugusel Tallinnast ning nüüdsest saab meie juures korraldada aastaringselt sündmusi kuni 400-le inimesele! Lisaks uuele konverentsikeskusele on meil ka mitmeid muid võimalusi väiksemate ürituste korraldamiseks.

Toosikannu on ideaalne koht korraldamaks koolitusi ja seminare erinevatest linnadest või maakondadest kokku tulijatele.

Toitlustuse “tõmbenumbriks” on kahtlemata meie ulukilihast road, aga uues menüüd on ka rikkalik valik vegan roogasid.

Konverentsikeskuses on meil kaks 230 m² suurust ja omavahel ühendatavat konverentsisaali, PÕHI ja LÕUNA. Toitlustamist pakume vastavalt vajadusele või soovile, kas ühes konverentsisaalidest või Kaminasaalis.  Eriti uhked oleme konverentsikeskuse põhjapoolse klaasseina üle, mis oma avaruses rõhutab looduse ja õilsa tamme ilu, olgu aastaaeg milline tahes.

Saalide rendihinnas sisaldub dataprojektori, pabertahvli ja kahe mikrofoniga helisüsteemi kasutus.

Mahutavus vastavalt saali paigutusele, PÕHI, kuni*:

Mahutavus vastavalt saali paigutusele, LÕUNA, kuni*:

*Lõplik mahutavus sõltub ürituse isoloomust ja lisapaigaldistest nagu esinemislava, tantsuruum jne.

Kaminasaal

2022 aasta lõpul lõppes konverentsikeskusega ühenduses oleva peamaja laiendus ja uuendus. Peamaja peosaalist sai kuni 80 inimest mahutav Kaminasaal, mis on varasemast oluliselt avaram ja valgusküllasem, sest üks sein on maast laeni akendega. Kaminasaali pääseb peauksest, kaminasaali kõrvaluksest või Jahisaali uksest.

Jahisaal(Trofeesaal)

Jahisaalis on toekas pikk laud ja on seega sobiv kuni 26 osalejaga ürituste korraldamiseks. Jahisaalis loovad hubase meeleolu kamin ning unikaalne ja suursugune jahitrofeede kogu. Jahisaaliga on ühenduses Soome saun.

Ale-Sepa Puhkekompleks

Ale-Sepa puhkekompleksi peosaaliga talumaja teisel korrusel olev seminariruum mahutab teatristiilis kuni 30 ja klassiruumi stiilis kuni 20 inimest.  Ale-Sepa talumaja peosaal sobib sündmuste läbiviimiseks kuni 50-le inimesele. Ale-Sepa asub keskusest 4,5 km kaugusel.

Saalides on olemas dataprojektor, helitehnika, pabertahvel ning WiFi.

Olgu seminar või koolitus, hoogu annab juurde meeskondlik seiklusmäng või ulukisafari retrobussi või matkaveokiga. Põnevaid elamusi pakub kuulitiirus liikuva metssea märklaua pihta täpsuslaskmine või haavlitiirus lendavate savitaldrikute tabamine. Lisaks pakume adrenaliinirohkeid ATV- ja mootorsaanimatkasid.

Konverentsikeskuse Internet tuleb valguskaablist!

2022. aastal saime Raplamaa Partnerluskogu toel ja valguskaabli abil konverentsikeskusesse uue internetiühenduse ning ka selles osas kaasaegsele tasemele.  

2022.a Toosikannu sideühenduse rajamine. Meede: Ettevõtluse konkurentsivõime tugevdamine.

Toetussumma 32’829,30

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!