fbpx
+372 489 8160
Menüü
Peosaaliga puhkekeskus Järvamaal_Toosikannu Ale-Sepa

Ale-Sepa puhkekompleks

Ale-Sepa on ajalooline sepatalu 18. sajandist.

Privaatne, peosaaliga puhkekeskus Ale-Sepa asub Toosikannu metsloomapargi territooriumil 4,5 km kaugusel puhkekeskuse keskusest. Selles auväärse ajalooga talukohas on olemas kõik võimalused erinevate sündmuste läbiviimiseks. Aastaringselt, ka jõulupidudeks..

Loomulikult pakume ka toitlustust ning erinevateks hooaegadeks on erinevad menüüd. Palju kiidusõnu pälvinud toidud valmivad enamasti peamaja köögis ning suurepärast maitseelamust pakuvad samuti meie hirvelihast tooted ning singid, mida saab meilt ka kaasa osta.

Hinnad 2024

Majutus puhkemajas:  alates 70€ / tuba

Peosaali ja sauna rent majutuseta: 400€

Kümblustünni rent: 150 €

Majutuse hind ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on kell 10:00

Lisainfo või pakkumise saamiseks võtke meiega julgesti ühendust.

Peosaal

Ale-Sepa nimelist talu on esimest korda mainitud juba 1795. aastal ja nüüd on endine talumaja renoveeritud ning kohandatud sündmuste läbiviimiseks kuni 50-le inimesele. Saal on L-kujuga, olemas külmik, kraanikauss, helisüsteem ning esitluseks või meelelahutuseks 85-tolline teler. Seintel on mõned trofeed ning saali taganurgas on koroonalaud.

Saun, kümblustünn ja terrass

Saalist pääseb sauna ning kümblustünniga terrassile, talumaja jätkuks on maakividest müüridega katusealune, kuhu mahub samuti kuni 50 inimest. Katusealune on varustatud gaasikütte süsteemiga, mis võimaldab sündmust nautida isegi juhul, kui ilmaolud õues olemist ei soosi. Uuendusena on katusealusel ka lagi, mis annab sarikate vahel pesitsevatele suitsupääsukestele vajaliku privaatsuse.

Majutus

Peosaaliga talumaja kõrval asub 2015.a. valminud kõigi mugavustega puhkemaja, kuhu mahub kahestesse tubadesse ööbima kuni 40 inimest.

Kõik 20 tuba on kahekohalised ning varustatud duši ja tualetiga. Kaks tuba on kohandatud liikumisraskustega külalistele ning pandused on olemas nii puhkemaja kui talumaja sissepääsul. Minimaalselt saab broneerida 9 tuba.

Seminariruum

Ale-Sepa seminariruum asub talumaja teisel korrusel ja sinna mahub teatristiilis toolide asetusega kuni 30 inimest. Seminarisaalis on olemas WiFi, dataprojektor ja pabertahvel. Seminarisaali asetus kohandatakse vastavalt kliendi soovidele. Sissepääs seminariruumi on maja otsast eraldi trepiga

Privaatne peosaaliga puhkekeskus sobib suurepäraselt nii väiksemate ettevõtete suve- kui talvepäevade ja pulmade, aga ka seminaride ning koolituste korraldamiseks.

Kogu Ale-Sepa rent sisaldab majutust 40 inimesele, peosaali ja seminarisaali, puuküttega sauna ja kümblustünni ning 6 tundi gaasikiirgurite kasutust. Majutujatel palume saunalinad tubadest kaasa võtta, teistele pakume võimalust need rentida.

Ale-Sepa puhkekompleks asub keset Toosikannu Metsloomaparki ja seetõttu võib iseäranis hommikusel ja õhtusel ajal näha kompleksi ümber liikumas põtru ja punahirvi. Meie metsloomapargis elab mitusada punahirve ning esindatud on ka enamus väikeulukeid, kellest tihemini on näha kährikuid, rebaseid ja jäneseid.

Toosikannul ja Järvamaal on pakkuda palju põnevat ajaviidet!

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul  mootorsaanimatku, aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve töötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni ehe või unikaalne mälestusese. Lisateenused ei sisaldu puhkekompleksi hinnas.

Järvamaal, Kesk-Eesti metsade vahel on hea võimalus tutvuda ka ümberkaudsete vaatamisväärsustega. Türil on seikluspark, Türi vallas Wile Alpakafarm, Imaveres Piimandusmuuseum, Kirnas asub tulbiõitest kuulus Kirna mõis, Kärus Eesti üks paremini säilinud puukirikuid ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein ja veel enam leiate Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!

Meile sõites ärge usaldage pimesi oma navigatsiooniseadmeid, eriti just Pärnu suunast tulles. Kuna Karupahna puhkemaja asub aiaga ümbritsetud Toosikannu Metsloomapargi territooriumil, siis pääseb Karupahnale vaid läbi Toosikannu peavärava, teised juurdepääsuteed on suletud. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida esmalt Toosikannu Puhkekeskusesse ja palun kasutage saabumiseks Tallinn-Rapla-Türi-Viljandi maanteed, mille 78km posti juurest keerab tee Toosikannule. Kui tundub, et olete vales kohas, siis esmalt navigeerige Käru suunas ja Tallinn-Viljandi maanteele jõudes valige uuesti Toosikannu Puhkekeskus. Kui olete jõudnud nupuga avatavast väravast sisse, siis jälgige palun viitasid või navigeerige Ale-Sepale.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.