fbpx
+372 489 8160
Menüü
Saunaga puhkemaja 12-le Kesk-Eestis_Toosikannu Karupahna

Karupahna puhkemaja

Naudi perepuhkust või pea koosolek looduse rüpes! 

Saunaga puhkemaja, kust ei puudu ka kümblustünn – see on privaatne metsaspaa!

Oled ammu mõelnud, et pole saanud peresõpradega piisavalt aega veeta ning lapsedki on sõprade lastest eemale kasvanud?  Tulge nädalaks metsade vahele peitu, meil saate vaadelda meie metsloomapargi hirvi nii palju kui süda lustib, tuuritada mööda Järvamaad ühele ja teisele poole, grillida ja käia saunas ning tünnis. Vahelduseks Karupahna saunale on Põhikompleksis võimalik rentida ka suitsusauna, et lastele veidi pärandikultuuri ja sajandite pikkusi saunatraditsioone tutvustada.

Loomulikult pakume ka toitlustust ning erinevateks hooaegadeks on erinevad menüüd. Palju kiidusõnu pälvinud toidud valmivad enamasti peamaja köögis ning suurepärast maitseelamust pakuvad samuti meie hirvelihast tooted ning singid, mida saab meilt ka kaasa osta.

Hinnad 2024

Puhkemaja rent: 550 €/öö

Teine ja järgmine öö (kuni 31.05.2024): 250 €/öö (ei sisalda kümblustünni kasutamist)

Jaanipäev 23.-25.06.2024: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Jõulud 22.-26.12.2024: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Aastavahetus 30.12.24-01.01.2025: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Hind sisaldab ööbimist ilma hommikusöögita kuni 12-le inimesele, sauna ja kümblustünni kasutamist. Saabumise aeg on kell 14:00 ja lahkumine kell 11:00

Metsade vahel ajaloolises talukohas asuv saunaga puhkemaja Karupahna – see on majutus, saun, kümblustünniga terrass ja katusealuse grillimisnurgaga suur hoov. Puhkemaja on ehitatud 2008. aastal ning asub Toosikannu keskusest ligikaudu kilomeetri kaugusel privaatses ja looduskaunis kohas.

Karupahna lähedal olnud veel sajandivahetuse paiku karu talvituskoht ja ilmselt on see olnud siin “aegade algusest”, sest lüüdikeelsest algest pärinev nimi tundub just sellele vihjavat. Pahn – ‘karu v mägra pesa’

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest ja sealsamas on kööginurk  vajaliku tehnika ja nõudega. Sealsamas on puudega köetav ning soojuse ja meeleolu loomiseks kaminahi.

Elutoast pääseb välikaminaga terrassile, mille juures on nii kümblustünn kui ka soome saun. Puhkemaja territooriumil on olemas võrkpalliplats ja vibulaskmise märklauad(kevadest sügiseni) ning piisavalt vaba ruumi erinevaks sportlikuks vaba aja veetmiseks.

Toosikannul ja Järvamaal on pakkuda palju põnevat ajaviidet!

Meie metsloomapargis elab mitmesajapealine punahirvekari.  Lisaks hirvedele on esindatud ka enamus väikeulukeid, kellest tihemini on näha kährikuid, rebaseid ja jäneseid. Lisaks suvitab meil elegantne sookurepaar Koosi ja Tannu ning meie metsas pesitseb merikotkas ja muid linde.

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul  mootorsaanimatku, aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve töötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni ehe või unikaalne mälestusese. Lisateenused ei sisaldu puhkekompleksi hinnas.

Järvamaal, Kesk-Eesti metsade vahel on hea võimalus tutvuda ka ümberkaudsete vaatamisväärsustega. Türil on seikluspark, Türi vallas Wile Alpakafarm, Imaveres Piimandusmuuseum, Kirnas asub tulbiõitest kuulus Kirna mõis, Kärus Eesti üks paremini säilinud puukirikuid ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein ja veel enam leiate Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

Meile sõites ärge usaldage pimesi oma navigatsiooniseadmeid, eriti just Pärnu suunast tulles. Kuna Karupahna puhkemaja asub aiaga ümbritsetud Toosikannu Metsloomapargi territooriumil, siis pääseb Karupahnale vaid läbi Toosikannu peavärava, teised juurdepääsuteed on suletud. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida esmalt Toosikannu Puhkekeskusesse ja palun kasutage saabumiseks Tallinn-Rapla-Türi-Viljandi maanteed, mille 78km posti juurest keerab tee Toosikannule. Kui tundub, et olete vales kohas, siis esmalt navigeerige Käru suunas ja Tallinn-Viljandi maanteele jõudes valige uuesti Toosikannu Puhkekeskus. Kui olete jõudnud nupuga avatavast väravast sisse, siis jälgige palun viitasid või navigeerige Karupahnale.

Tere tulemast!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.