+372 489 8160
Menüü
Saunaga puhkemaja 12-le Kesk-Eestis_Toosikannu Karupahna

Karupahna puhkemaja

Naudi perepuhkust või pea koosolek looduse rüpes! 

Saunaga puhkemaja, kust ei puudu ka kümblustünn – see on privaatne metsaspaa!

Oled ammu mõelnud, et pole saanud peresõpradega piisavalt aega veeta ning lapsedki on sõprade lastest eemale kasvanud?  Tulge nädalaks metsade vahele peitu, meil saate vaadelda meie metsloomapargi hirvi nii palju kui süda lustib, tuuritada mööda Järvamaad ühele ja teisele poole, grillida ja käia saunas ning tünnis. Vahelduseks Karupahna saunale on Põhikompleksis võimalik rentida ka suitsusauna, et lastele veidi pärandikultuuri ja sajandite pikkusi saunatraditsioone tutvustada.

Hinnad 2023

Puhkemaja rent: 550 €/öö

Teine ja järgmine öö (kuni 31.05.2024): 250 €/öö (ei sisalda kümblustünni kasutamist)

Jaanipäev 23.-25.06.2023: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Jõulud 22.-26.12.2023: 600 €/öö(min. kaks ööd)

Aastavahetus 30.12.23-01.01.2024: 600 €/öö(min. kaks ööd) MÜÜDUD!

Hind sisaldab ööbimist ilma hommikusöögita kuni 12-le inimesele, sauna ja kümblustünni kasutamist. Ruumide vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Metsade vahel ajaloolises talukohas asuv saunaga puhkemaja Karupahna – see on majutus, saun, kümblustünniga terrass ja katusealuse grillimisnurgaga suur hoov. Puhkemaja on ehitatud 2008. aastal ning asub Toosikannu keskusest ligikaudu kilomeetri kaugusel privaatses ja looduskaunis kohas.

Karupahna lähedal olnud veel sajandivahetuse paiku karu talvituskoht ja ilmselt on see olnud siin “aegade algusest”, sest lüüdikeelsest algest pärinev nimi tundub just sellele vihjavat. Pahn – ‘karu v mägra pesa’

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest ja sealsamas on kööginurk  vajaliku tehnika ja nõudega. Sealsamas on puudega köetav ning soojuse ja meeleolu loomiseks kaminahi.

Elutoast pääseb välikaminaga terrassile, mille juures on nii kümblustünn kui ka soome saun. Puhkemaja territooriumil on olemas võrkpalliplats ja vibulaskmisemärklauad ning piisavalt vaba ruumi erinevaks sportlikuks vaba aja veetmiseks.

Ja põnevat ajaviidet saab nautida kogu Toosikannu puhkekeskuse territooriumil! Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul  mootorsaanimatku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve Käsitöötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni unikaalne mälestusese.

Meie metsloomapargis elab punahirvekari.  Lisaks hirvedele, põtradele ja metskitsedele on esindatud ka enamus väikeulukeid, kellest tihemini on näha kährikuid, rebaseid ja jäneseid. Lisaks suvitab meil elegantne sookurepaar Koosi ja Tannu ning meie metsas pesitseb merikotkas ja muid linde.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!

Tere tulemast!

Navigeerimisinfo! Kuna Karupahna puhkemaja asub Toosikannu Metsloomapargi territooriumil ning on ümbritsetud aiaga, siis pääseb Karupahnale vaid läbi Toosikannu peavärava, teistel juurdepääsuteedel on ees väravad ning need on suletud. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida esmalt Toosikannu Puhkekeskusesse.
Täpsemad juhised leiate siit