+372 489 8160
Menüü
Parim puhkekeskus üritusteks Toosikannu

Toosikannu põhikompleks

Tere tulemast Toosikannule!

Suvepäevade korraldamine ja sellele kaasa aitamine on üks meie põhitegevusi juba aastast 2007. Meilt saate majutuse, toitlustuse, saunad, palju aktiivseid tegevusi nii meie kui ka partnerite poolt pakutavana.

Toosikannu Puhkekeskus sai alguse maikuus 2005. aastal, mil endise Käru mõisa Toosikõnnu karjamõisa lauda veel alles olnud müüridele hakati ehitama puhkemaja.  Esimesi külalisi võõrustatigi sealsamas 2007 aastal.

Toosikannu Puhkekeskuse põhikompleks on kujunenud välja keskuse südames asuva peamaja ning järve ümbrusesse. Seda eelkõige seetõttu, et suviste sündmuste korraldamisel on järv põhiline magnet, mille ääres inimesed olla armastavad. Meie järv on 3,4ha suurune ning keskmise sügavusega 2,5m.

Toosikannu Puhkekeskus jaguneb mitmeks erinevaks kompleksiks või alaks, alloleva illustratsiooniks vaata KAARTI. Konverentsikeskus, lasketiir ja discgolf ei kuulu Toosikannu põhikompleksi ega järveäärse ala sisse. 

Lisaks põhikompleksile on väiksemate suvepäevade korraldamine võimalik nii meie Ale-Sepa puhkekompleksis kui ka Karupahna Puhkemajas.

Hinnad 2023

Majutus Toosikannu peamajas, 8 tuba: 560 €

Kaminasaali, Jahisaali ja sauna rent:

Majutujatele 400 € / Ilma majutuseta 600 €

Kümblustünni rent:
150 €

Aidamaja tuba
70 €

Majutuse hinnad ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Lisainfo või pakkumise saamiseks võta meiega julgesti ühendust:

info@toosikannu.ee I +372 489 8160

Peamaja peosaal läbis uuenduskuuri Kaminasaaliks.

Peosaalid ja majutus Toosikannu Peamaja

Tundmatuseni muutunud peamaja ongi Toosikannu Puhkekeskuse esimene hoone ning see on ehitatud  kunagise Käru mõisa Toosikõnnu karjamõisa uhke lauda vundamendile.

Kaminasaal asub peamaja esimesel korrusel ning mahutab kuni 80 inimest ja 0-korrusel asub suursugune, pika laua taga kuni 25 inimest mahutav kaminaga jahisaal. 

Jahisaalis saab vaadelda unikaalset ja Eesti suurimat hirvlaste jahitrofeede kollektsiooni. Kõik trofeed on kütitud Toosikannu omaniku poolt paarikümne aasta jooksul ning pärinevad maailma erinevaist paigust.

Mõlemas saalis saab korraldada erinevaid sündmusi, seminare ja koolitusi. Mõlemas saalis on olemas helisüsteem koos 65-tollise teleriga.

Jahisaaliga on ühenduses ka elektrikerisega soome saun, mille lavale mahub korraga kuni 6 inimest. Lisaks kuulub sauna juurde suur lõunapoolne terrass ja lisatasu eest on võimalik kasutada kümblustünni.

Hoone teisel korrusel on 8 tuba, kus on kokku 32 voodikohta, eraldi voodeid kasutades 24 voodikohta. Kõikides tubades on WC ja dušš.

Lisaks olemasolevatele hoonetele võib Toosikannu territooriumil näha ka klientide poolt erinevateks üritusteks paigaldatud telke ning katusealuseid. Ruumi nende paigaldamiseks on piisavalt.

Uues  Aidamajas on kokku 16 kõigi mugavustega tuba, kokku mahub majutuma kuni 49 inimest, kahekaupa majutudes 32 inimest. 

Enamikes tubades on üks kaheinimese- ja üks üheinimesevoodi ning peretubades on kaheinimesevoodi ja nari, lisaks külmkapp, veekeedukann, WC, dušš, TV ja WiFi. Tubade ustel on mugavad ja turvalised koodlukud ning enam poe vaja omavahel võtit jagada. Uus Aidamaja valmis 2021.a mais.

Üks tuba on kohandatud spetsiaalselt liikumisraskustega külastajate tarbeks ja selles toas on kaks ühe inimese voodit.

Aidamaja tube saab suvehooaja välisel ajal broneerida ka meie VEEBIPOEST

Hinnad ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Grillikoda

Suvepäevade korraldamine_Toosikannu Grillikoda

Peamaja ja Aidamaja vahel asub hubane Grillkoda. Grillkoda on mõnus ja kompaktne katusealune, kus saab seltskonnaga mõnusalt aega veeta ja grillida. Grillkojas jagub istekohti 15-le inimesele ning olemas on vajalikud grilltarvikud, grillvann, puud ja elektrivarustus.

Ürituste toitlustamine; Grillmaja

Tegemist on järve kaldal asuva suure katusealusega, mis on ideaalne suvepäevade pidamisel ajaveetmiseks ning muude sündmuste välitoitlustuseks. Grillmajas on istekohti 120-le inimesele ning seejuures jääb piisavalt ka tantsuruumi. Grillmajas on lava, baar ja gaasikiirgurid. Grillmaja sai 2021 aastal uue katuse ning järvepoolne avatud sein on vajadusel ruloodega suletav.

Bändilava

Suvepäevade korraldamine_Toosikannu bändilava

Grillmaja kõrval, vahetult järve ääres asub Bändilava, kus on esinenud enamik Eesti tuntuimatest bändidest.
Lava mõõtmed on 5x10m, kõrgusega 3,5m. Bändilava kõrgus maapinnast on 1,2m ja elektrivõimsus 125 amprit. 

Suvemajutus: laagrimaja ja kämpingud

Suvepäevade korraldamine eeldab palju majutust ning meie suviseks kasutuseks mõeldud laagrimaja ja kämpingud asuvad Järveäärsest melust veidi eemal metsa servas.

Laagrimaja on eelkõige mõeldud suvepäevaliste majutamiseks kevadest sügiseni. Laagrimajas on 18 tuba, kus on kaks kahekordset nari ja kokku 72 voodikohta.

Kämpingud asuvad privaatselt metsasalu servas, teistest hoonetest eraldi. See tagab ööbijatele privaatse äraolemise. Kämpinguid on kokku 5. Kolmes kämpingus on 3 kahekordset nari ning kahes kämpingus on 1 lai voodi ja 1 kahekordne nari. Kokku on kämpingutes 26 magamiskohta.

Pesemismaja ja kobartualett

Järve ääres olevaid kliente teenindab suur pesemismaja eraldi meeste/naiste poolega. Pesemismaja küljel on tualetid ning kraanikausid. Grillmaja taga asub kobartualett. Need võimalused katavad kuni 400 inimese vajadused.

Saunad

Põhikompleksi ja järveääre juurde kuuluvad erinevad saunamajad, kus saab nautida lõõgastust suuremate ja väiksemate seltskondadega. Järveäärsel alal asuvad Saunamaja, Suitsusaun ning Saare saun, lisaks on saunad veel Peamajas Jahisaali juures ja Ale-Sepa puhkekompleksis ning Karupahna puhkemajas. Saunade kohta saate rohkem infot saunade lehelt.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!