fbpx
+372 489 8160
Menüü

Ürituste toitlustamine

Põdraliha ja hirveliha ning muud ulukiroad on meie külaliste vaieldamatud lemmikud ning on meie menüüs traditsiooniliselt aastaringselt esindatud.

Ürituste toitlustamine

Toitlustame ise nii Toosikannu põhikompleksis toimuvaid suurüritusi kui ka väiksemaid, Karupahna puhkemajas või Ale-Sepa puhkekompleksis toimuvaid üritusi. Ka tellitud hommikusöögi serveerime majutuskohas. Toitlustust pakume ka Käru kõrtsis toimuvatel kõrtsiõhtutel.

Teenindame Teie seltskonda ettetellimisel, kuna oleme keskendunud ürituste võõrustamisele ja igapäevaselt me kohvikut ega restorani ei pea.  

Menüüd mitmeks otstarbeks

Peakokk Sander Lehtoja koostatud menüüs on lisaks ulukiroogadele suur roll ka vegan roogadel.

Sobiva toiduvaliku leiab nii saunaline, seminariklient, matkaline kui ka suvepäevaline. Pidulike sündmuste puhul nagu juubelid ja pulmad, katame laua vastavalt sündmuse iseloomule. Loomulikult saab meie juures korraldada nii jõulupidusid kui ka talvepäevi ning muid üritusi. 

Eriliste maitsete loomiseks on meil suur BBQ-ahi, kus võimalik valmistada kobrast, metssiga, kodusiga ja lammast. Meelepärase pidusöögi saab mõistagi valida ka linnulihast või kalast.

Suvehooajal 01.05.-30.09. toimuvate ürituste toitlustamiseks pakume suvemenüüd. Jõulumenüüd pakume vähemalt kümne inimese seltskonnale 01.11.2023-31.01.2024

Kas ulukiliha on parem kui veiseliha?

Kas teadsite, et põdraliha ja hirveliha sisaldavad sama palju valku kui veiseliha ning mitmeid kordi vähem rasva ja üle kolme korra rohkem südame ja närvisüsteemi korras hoidmiseks vajalikku kaaliumi? Nutridata teab.

Saalid

Konverentsikeskuse saalid sobivad suurepäraselt nii konverentside kui ka pidulike ürituste ning toitlustuse korraldamiseks ümarlaudadega, olenevalt paigutusest kuni 260-le inimesele. Vastuvõtuna pea kaks korda suuremale hulgale.

Peamaja peosaalist on saanud kaminasaal ja see sobib suurepäraselt nii kuni 64 inimese toitlustamiseks kui ka ürituste korraldamiseks.

Jahisaal on sobiv kuni 26 osalejaga toitlustuse, seminari või koolituse korraldamiseks.
Jahisaalis on pikk ja toekas laud, hubase meeleolu loovad kamin ning unikaalne ja suursugune jahitrofeede kogu.

Hõrgud hirvelihatooted nüüd ka kaasa ostmiseks!

Palju kiidusõnu pälvinud toidud valmivad kohapeal. Suurepärast maitseelamust pakuvad samuti kohapeal valmistatud hirvelihast suitsuvorstid ning singid, mida saab meilt kaasa osta.

Jookide serveerimine

Toosikannu Puhkekeskuses tarbitakse ainult kohapealt ostetud jooke. Meie joogivalik on mitmekesine ning eeldatavalt leiab igaüks endale meelepärase. Suvisel perioodil pakume külalistele ka valikut vaadijookidest.

Kui klient soovib tarbitavad joogid ise kaasa võtta, rakendub korgitasu 5€ inimese kohta.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.