fbpx
+372 489 8160
Menüü
Käru kõrts_seimaniruum peoruum Kesk-Eestis

Käru Kõrts, seminari ja peoruum

Sügisest kevadeni korraldame Käru Kõrtsis ka kõrtsipäevi ja -õhtuid!

Ühenda see oma autoga ulukisafariga Toosikannul!

Kärus asub Eesti üks paremini säilinud puukirikuid ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein, Türil on seikluspark, Türi vallas Wile Alpakafarm, Väätsal Eesti Jalgrattamuuseum, Imaveres Piimandusmuuseum ja Kirnas asub tulbiõitest kuulus Kirna mõis. Vaata lisa Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

Sündmuste kohta leiad täpsemat infot Käru Kõrtsi Facebooki lehelt.

Kus korraldada seminar või koolitus linnast väljas?

Tule rongiga Kärusse!

Käru Kõrts on suurepärane koht päevaste seminaride, konverentside, koosolekute, firmaürituste ning muude koosviibimiste korraldamiseks. Kõrtsi saalis (132 m²) on õdususe loomiseks kamin ning kogu seminarideks vajalik tehnika.

Istekohti on võimalik paigutada vastavalt kliendi soovile:

Tellige meilt ka kohvipausid ning toitlustus. Olgu sünnipäev, seminar või koolitus, Teid teenindavad Toosikannu puhkekeskuse kokad!

Loomulikult on koosolekut võimalik ühildada majutuse või mõne aktiivse tegevusega Toosikannu Puhkekeskuses. Kui inimesi on rohkem, siis Toosikannu uus Konverentsikeskus mahutab kuni 400 külalist.

Mida siinkandis veel teha?

Ja põnevat ajaviidet saab nautida kogu Toosikannu puhkekeskuse territooriumil! Korraldame aastaringselt metsa- ja rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul mootorsaanimatku, aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve käsitöötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni ehe või unikaalne mälestusese. Lisateenused ei sisaldu puhkekompleksi hinnas.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.