fbpx
+372 489 8160
Menüü

Käru Kõrts, seminari ja peoruum

Kus korraldada seminar või koolitus linnast väljas?

Tule Tallinnast rongiga Kärusse koosolekut pidama!

Käru Kõrts on suurepärane koht päevaste seminaride, konverentside, koosolekute, firmaürituste ning muude koosviibimiste korraldamiseks. Kõrtsi saalis (132 m²) on õdususe loomiseks kamin ning kogu seminarideks vajalik tehnika.

Istekohti on võimalik paigutada vastavalt kliendi soovile:

Tellige meilt ka kohvipausid ning toitlustus. Olgu sünnipäev, seminar või koolitus, Teid teenindavad Toosikannu puhkekeskuse kokad!

Sügisest kevadeni korraldame Käru Kõrtsis kõrtsiõhtuid! Sündmuste kohta leiad täpsemat infot Käru Kõrtsi Facebooki lehelt.

Käru Kõrts asub Käru alevikus, Viljandi mnt 1.

Loomulikult on koosolekut võimalik ühildada majutuse või mõne aktiivse tegevusega Toosikannu Puhkekeskuses. Kui inimesi on rohkem, siis Toosikannu uus Konverentsikeskus mahutab kuni 400 külalist.

Mida siinkandis veel teha?

Ja põnevat ajaviidet saab nautida kogu Toosikannu puhkekeskuse territooriumil! Korraldame aastaringselt metsa- ja rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul mootorsaanimatku, aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve käsitöötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni ehe või unikaalne mälestusese. Lisateenused ei sisaldu puhkekompleksi hinnas.

Kärus asub Eesti üks paremini säilinud puukirikuid ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein ja lisa leiate Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!