fbpx
+372 489 8160
Menüü
Aktiivsed tegevused Järvamaal-Toosikannu

Aktiivsed tegevused

Ettetellimisel pakume erinevaid elamusterohkeid aktiivseid tegevusi igale maitsele

Aktiivsed tegevused hoiavad meelde virge ja keha trimmis. Aastaringselt korraldame ATV-matku ühekohaliste ATV-dega 4 kuni 10-le inimesele ja talvisel ajal mootorsaanimatkasid 4 kuni 10 mootorsaaniga kuni 20-le inimesele.

Täpsust saab proovida vähemalt neljast inimesest koosneva seltskonnaga lasketiirus ja/või viburajal. Avaral maa-alal saab osaleda seiklus- ja meeskonnamängudes,  ning orienteerumises.
Lisaks pakume võimalust sõita matkaauto või retrobussiga ulukisafarile

Kui soovite endale hirvesarvest ehet või suveniiri valmistada, siis saate seda teha ettetellimisel koos seltskonnaga meie hirvesarve töötoas.

Saunad

Pärast koolitust, konverentsi või aktiivseid tegevusi saab mõnusalt lõõgastuda vene või soome kerisega saunas, suitsusaunas või kümblustünnis, mida on võimalik rentida koos peamaja-, Ale-Sepa- või Karupahna saunaga. Aktiivsed tegevused toimuvad või algavad reeglina Toosikannu keskusest. 

Mõistagi pakume seltskondadele ka toitlustust ja oma menüüs pakume lisaks tavapärasematele roogadele mitmekesist valikut Eesti suurulukite lihast valmistatud roogasid. Erinevad hõrgud ulukiroad on meie külaliste vaieldamatud lemmikud. Suupistevaliku serveerime ka sauna. Igapäevaselt me restorani või kohvikut ei pea.

Öömajale jäämise võimalusi on mitmeid. Majutust on Toosikannu keskuses pakkuda peamajas ja Aidamajas, keskusest eemal asuvad 12-kohaline Karupahna Puhkemaja ning 40 inimest mahutav Ale-Sepa Puhkekompleks.

NB! Kuna meie territoorium on aiaga ümbritsetud, siis pääseb siia vaid läbi Toosikannu peavärava, teistel juurdepääsuteedel on ees suletud väravad. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida  Toosikannu Puhkekeskusesse. Vaevatut ja õigeaegset kohalejõudmist!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.