fbpx
+372 489 8160
Menüü

Toosikannu lasketiir

Toosikannu lasketiir on turvaline ja mitmekülgne!

Lasketiir ja selles toimuv tegevus on rangelt laskeinstruktorite järelevalve all ning laskehuvilised, kes  pole varem püssi käes hoidnud, saavad enne laskerajale suundumist vajaliku ohutusalase õpetuse.

Meie lasketiir asub põhikompleksi järvetagusel alal ning on hoiatussiltide ja tõketega piiratud. Laskmine toimub metsa suunas ning ei sega teisi puhkajaid. Juuresoleval fotol on all vasakus nurgas vallidega piiratud kuulitiir ja ülal jahilasketiiru ala.

Lasketiir Toosikannul_jahilaskmine ja kuulitiir

Jahilaskmine

Jahilaskmine on Toosikannu laskespordikeskuse populaarseim spordiala. Laskjate käsutuses on kaks Compak Sportingu rada ning üks Automaattrapi laskmise rada.

Lasketiir Toosikannul_jahilaskmine ja kuulitiir

Kuulitiir

Kuulitiirus saab harjutada jooksva metssea märgi või põdramärgi laskmist nii vintraudsest kui ka sileraudsest tulirelvast 35 ja 50 meetri distantsilt.

Lasketiir Toosikannul_jahilaskmine ja kuulitiir

Suuruluki laskekatsed

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga on võimalik Toosikannu Jahilasketiirus sooritada suurulukite laskekatseid.

Laskmine on adrenaliinirohke tegevus, milles saab Teie seltskond sõbralikult mõõtu võtta ning endi seast parima laskuri välja selgitada. Kõige populaarsem mõõduvõtmise viis on laskepaketi võistlus.

Laskepakett

Laskepaketi raames läbitakse järgemööda kaks laskeala- haavlitiirus 10-ne seeria lendavate savitaldrikute pihta ning kuulitiirus 6-ne seeria liikuva metssea märklaua pihta. Osalejaid juhendab kogenud instruktor.

Laskepaketti pakume alates 4 inimesest!

Laskepaketi hind 2024

40€ /in. Hind sisaldab varustust (relvad, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Toosikannu lasketiir ei ole igapäevaselt avatud üksikklientidele, vajalik ettetellimise aeg on vähemalt 24 tundi ja minimaalne klientide arv on 4.

Lisaks laskmisele korraldame ettetellimisel suurel hulgal erinevaid elamusterohkeid aktiivseid tegevusi igale maitsele. 

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul mootorsaanimatku ja aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve Käsitöötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni unikaalne mälestusese.

Meie metsloomapargis elab mitusada punahirve.  Lisaks põtradele ja metskitsedele on esindatud ka enamus väikeulukeid, kellest tihemini on näha kährikuid, rebaseid ja jäneseid. Lisaks sookurepaar Koosi ja Tannu ning merikotkas ja muid linde.

Jahipidamist Toosikannu territooriumil ei toimu.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.