fbpx
+372 489 8160
Menüü
Lasketiir Toosikannu Puhkekeskuses Järvamaal

Lasketiir

Toosikannu lasketiir on turvaline ja mitmekülgne!

Lasketiir ja selles toimuv tegevus on rangelt laskeinstruktorite järelevalve all ning laskehuvilised, kes  pole varem püssi käes hoidnud, saavad enne laskerajale suundumist vajaliku ohutusalase õpetuse.

Toosikannu lasketiir ei ole avatud üksikklientidele, vajalik ettetellimise aeg on vähemalt 24 tundi ja minimaalne klientide arv on 4.

Laskmine on adrenaliinirohke tegevus, milles saab Teie seltskond sõbralikult mõõtu võtta ning endi seast parima laskuri välja selgitada. Siin on võimalik harrastada jahilaskmist, ning lasta nii vintraudsest kui sileraudsest relvast. 

Meie lasketiir asub põhikompleksi järvetagusel alal ning on hoiatussiltide ja tõketega piiratud. Laskmine toimub metsa suunas ning ei sega teisi puhkajaid. Juuresoleval fotol on all vasakus nurgas vallidega piiratud kuulitiir ja ülal jahilasketiiru ala.

Lasketiir Toosikannus Jahilasketiir ja Kuulitiir

Jahilasketiir

Jahilasketiirus on võimalik harjutada jahipraktilist haavlipüssist laskmist ja laskehuvilisi on aitamas koolitatud laskeinstruktorid, kes õpetavad laskma ka neid, kes pole varem püssi käes hoidnud.

Compak Sportingu rajal on 6 märgiheitemasinat ning 5 laskekohta.

Automaattrapi rajal on 5 laskekohta ning üks märgiheitemasin heidab märke erinevates suundades.

Kuulitiir

Kuulilaskmine on hea aktiivne ajaviide, mis treenib laskeosavust, reaktsiooni ning täpsust. See on hea võimalus nautida seltskonnaga adrenaliinirohket laskmist, eriti peale pikka seminari- või koolituspäeva. Oleme võimelised korraldama ka professionaalseid laskevõistlusi.

Siin saab harjutada jooksva metssea märgi või põdramärgi laskmist nii vintraudsest- kui ka sileraudsest tulirelvast.

Kuulitiir on mõeldud 35m ja 50m distantsilt laskmiseks ning me kasutame Eesti kõige moodsamat elektroonilist märkelehesüsteemi. Elektrooniline lasu tuvastamise süsteem võimaldab tulemust näha koheselt peale lasku ja annab nii laskjale kui ka pealtvaatajatele hea ülevaate laskmise või võistluste käigust. Elektroonilise märkelehesüsteem muudab laskmisharjutuste läbiviimise oluliselt vaatemängulisemaks ja kiiremaks, kuna jääb ära märkelehe füüsiline vaatamas käimine ning kleepimine.

Kuulitiirus saab koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga sooritada ka suuruluki laskekatseid. 

Toosikannu Jahi- ja Laskespordikeskus on Eesti Jahimeeste Seltsi koostööpartner.

Laskepakett

Laskepaketi raames läbitakse järgemööda kaks laskeala- haavlitiirus 10-ne seeria lendavate savitaldrikute pihta ning kuulitiirus 6-ne seeria liikuva metssea märklaua pihta. Osalejaid juhendab kogenud instruktor.

Laskepaketti pakume alates 4 inimesest!

Laskepaketi hind 2024

40€ /in. Hind sisaldab varustust (relvad, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Jahipidamist Toosikannu territooriumil ei toimu.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.