+372 489 8160
Menüü
Majutus Järvamaal_Toosikannu Aidamaja

Aidamaja

Majutus Järvamaal – Aidamajas!

Majutus Järvamaal Toosikannu Puhkekeskuses, otse peamaja kõrval asuvas Aidamajas.

Puhkekeskuse süda on kujunenud välja siin asuva järve ümbrusesse. Seda eelkõige seetõttu, et suviste sündmuste puhul on järv põhiline magnet, mille ääres inimesed olla armastavad. Meie järv on 3,4 ha suurune ning keskmise sügavusega 2,5m. Ümber järve on ka mõnus jalutada ning selle keskel asuval saarel on väike saun.

Täiesti uus aidamaja valmis 2021.a mais ja selles on kokku 16 tuba kahele kuni neljale inimesele.

BRONEERIMINE

Aidamaja tube saab suvehooaja välisel ajal broneerida ka ONLINE

Hinnad ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Lisainfo või rühmale pakkumise saamiseks võtke meiega julgesti ühendust:

info@toosikannu.ee, +372 489 8160     

Toad, nagu ka aidamaja ise, on nimele vastavas stiilis, ehitatud tugevatest palkidest Jansa OÜ poolt ning viimistletud naturaalse puiduga, nagu maal sobilik. Teisele korrusele viib tugev trepp ning tubade uste ees on toekad pingid, et jalga puhata ja värsket õhku nautida.

Enamikes tubades on üks kaheinimese- ja üks üheinimesevoodi ning peretubades on kaheinimesevoodi ja nari, lisaks külmkapp, veekeedukann, WC ja dušš. Üks tuba on kohandatud spetsiaalselt liikumisraskustega külastajate tarbeks ja selles toas on kaks üheinimesevoodit. 

Tubade ustel on mugavad ja turvalised  koodlukud ning enam pole vaja võtit omavahel jagada. 

Turvalised ka seetõttu, et saame pakkuda tänapäeval aktuaalset kontaktivaba teenindust ka peredele ja üksi reisijaile tänu ONLINE-broneeringule. Online- broneering on avatud madalhooajal sügisest kevadeni. 

Ulukisafari ehk loomavaatlus Toosikannu Metsloomapargis on põnev ja kordumatu elamus nii suurematele kui väiksematele loodusesõpradele! Metsloomapargi territooriumil kohtad mitmeid Eesti metsades elavaid suur- ja väikeulukeid. Lisaks 600 punahirvele on siin leidnud elupaiga, põdrad ja metskitsed. Samuti väiksemad ulukid nagu jänesed ja rebased. Rühmadele pakume matkatranspordiks nõukogudeaegset GAZ veoautot, retrobuss PAZ-i või tänapäevast 5-kohalist UTV-d. Perega reisides saate kogeda ulukisafarit oma autoga, vajalik on aja broneerimine.

Majutus Järvamaal metsade vahel on lõõgastav ning annab hea võimaluse tutvuda ka ümberkaudsete vaatamisväärsustega. Türil on seikluspark, Imaveres Piimandusmuuseum, Kirnas on tulbiõitest kuulus Kirna mõis, Kärus Eesti üks paremini säilinud puukirik ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein ja lisa leiab Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

Majutuse hind 2023

Tuba 1-4 inimesele 70€

Majutuse hind ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

P.S.  Järveäärsel alal leiduvad saunamaja, suitsusaun ning saare saun, kus saab lõõgastuda suuremate ja väiksemate seltskondadega. Saunade kohta leiate rohkem infot Saunade lehelt. 

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!