fbpx
+372 489 8160
Menüü
Majutus Järvamaal_Toosikannu Aidamaja

Aidamaja

Toosikannu Aidamaja

Majutus Järvamaal Toosikannu Puhkekeskuses, otse peamaja ja uue konverentsikeskuse vastas asuvas Aidamajas.

Täiesti uus aidamaja valmis 2021.a mais ja selles on kokku 16 tuba kahele kuni neljale inimesele.

BRONEERIMINE

Aidamaja tube saab suvehooaja välisel ajal broneerida ka ONLINE

Majutuse hind 2024

Tuba 1-4 inimesele 70€

Hinnad ei sisalda hommikusööki, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Lisainfo või rühmale pakkumise saamiseks võtke meiega julgesti ühendust:

info@toosikannu.ee, +372 489 8160     

Toad, nagu ka aidamaja ise, on nimele vastavas stiilis, ehitatud tugevatest palkidest Jansa OÜ poolt ning viimistletud naturaalse puiduga, nagu maal sobilik. Teisele korrusele viib tugev trepp ning tubade uste ees on toekad pingid, et jalga puhata ja värsket õhku nautida.

Enamikes tubades on üks kaheinimese- ja üks üheinimesevoodi ning peretubades on kaheinimesevoodi ja nari, lisaks külmkapp, veekeedukann, WC ja dušš. Üks tuba on kohandatud spetsiaalselt liikumisraskustega külastajate tarbeks ja selles toas on kaks üheinimesevoodit. 

Tubade ustel on mugavad ja turvalised koodlukud ning enam pole vaja võtit omavahel jagada. 

Turvalised ka seetõttu, et saame pakkuda tänapäeval aktuaalset kontaktivaba teenindust ka peredele ja üksi reisijaile tänu ONLINE-broneeringule. Online- broneering on avatud madalhooajal sügisest kevadeni. 

Toosikannul ja Järvamaal on pakkuda palju põnevat ajaviidet!

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul  mootorsaanimatku, aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve töötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni ehe või unikaalne mälestusese. Lisateenused ei sisaldu puhkekompleksi hinnas.

Järvamaal, Kesk-Eesti metsade vahel on hea võimalus tutvuda ka ümberkaudsete vaatamisväärsustega. Türil on seikluspark, Türi vallas Wile Alpakafarm, Imaveres Piimandusmuuseum, Kirnas asub tulbiõitest kuulus Kirna mõis, Kärus Eesti üks paremini säilinud puukirikuid ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein ja veel enam leiate Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

P.S.  Järveäärsel alal leiduvad saunamaja, suitsusaun ning saare saun, kus saab lõõgastuda suuremate ja väiksemate seltskondadega. Saunade kohta leiate rohkem infot Saunade lehelt. 

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.