fbpx
+372 489 8160
Menüü
Peosaalid ja majutus Toosikannu peamajas

Peosaalid ja majutus peamajas

Tere tulemast Toosikannule!

Peosaalid ja majutus on saadaval mõistagi ka meie peamajas, kus Toosikannu Puhkekeskus maikuus 2005 alguse sai. Endise Käru mõisa Toosikõnnu karjamõisa lauda veel alles olnud müüridele ehitati toona puhkemaja, mida siis hiljem hakati peamajaks kutsuma.  Esimesi külalisi võõrustatigi just sealsamas 2007 aastal. Peale konverentsikeskuse valmimist 2021 aastal oli selge, et ka ülejäänud osas vajab peamaja kaasajastamist ning nii ka sündis.

Peamaja peosaal läbis 2022 aastal uuenduskuuri 80-kohaliseks Kaminasaaliks.

Kaminasaal asub peamaja esimesel korrusel ning mahutab kuni 80 inimest ning on varasemast oluliselt valgusküllasem ja avaram, sest üks sein on maast laeni akendega. Kaminasaali pääseb keskuse peauksest, kaminasaali kõrvaluksest või Jahisaali peauksest. Kaminasaalis on ka baari võimalus.

Jahisaalis, mis mahutab pika laua taga kuni 26 külalist, saab vaadelda unikaalset ja Eesti suurimat hirveliste jahitrofeede kollektsiooni. Kõik trofeed on kütitud Toosikannu omaniku poolt paarikümne aasta jooksul ning pärinevad maailma erinevaist paigust. Trofeesid leidub ka Saunamajas, Ale-Sepa puhkekeskuses ja Saare Saunas. 

Kaminasaal ja Jahisaal on varustatud helisüsteemi ja 65-tollise teleriga.

Jahisaaliga on ühenduses elektrikerisega soome saun, mille lavale mahub korraga kuni 6 inimest. Lisaks kuulub sauna juurde suur lõunapoolne terrass ja listasu eest ka kümblustünn.

Majutus

Peamaja majutust saab broneerida ainult koos saalide rendiga.

Toosikannu peamaja Jahisaali teisel korrusel on 8 tuba, kus on kokku 32 voodikohta, eraldi voodeid kasutades 24 voodikohta. Kõikides tubades on WC ja dušš. Need toad kuuluvad ka kompleksi rendi hinna sisse.

Peamaja ümberehituse käigus lisandus 2023 aastal Kaminasaali teisele korrusele kolm täiesti uuel tasemel kahe inimese katuseaknaga tuba ning elegantne DeLuxe. DeLuxe ei kuulu kompleksi rendi sisse ja toad on broneeritavad koos kaminasaaliga.

Järveäärsed saunad

Kui rahvast on rohkem ja hing ihkab puuküttega sauna, siis lisaks peamaja elektrikerisega saunale on Toosikannu järve ääres mitu erinevat sauna, kus saab nautida lõõgastust suuremate ja väiksemate seltskondadega. Järveäärsel alal leiduvad Vene kerisega Saunamaja, ehtne Suitsusaun ning Saare saun, rohkem infot leiate Saunade lehelt.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!