+372 489 8160
Menüü

Peosaalid ja majutus peamajas

Tere tulemast Toosikannule!

Peosaalid ja majutus peamajas, kus Toosikannu Puhkekeskus sai alguse maikuus 2005. Endise Käru mõisa Toosikõnnu karjamõisa lauda veel alles olnud müüridele hakati ehitama puhkemaja, mida hakatigi hiljem peamajaks kutsuma.  Esimesi külalisi võõrustati sealsamas 2007 aastal.

Peamaja peosaal läbis 2022 aastal uuenduskuuri 80-kohaliseks Kaminasaaliks ja valmis 2022. aasta lõpul.

Kaminasaal asub peamaja esimesel korrusel ning mahutab kuni 80 inimest ja on varasemast oluliselt valgusküllasem ja avaram, sest üks sein on maast laeni akendega. Kaminasaali pääseb keskuse peauksest, kaminasaali kõrvaluksest või Jahisaali peauksest.

Jahisaalis , mis mahutab pika laua taga kuni 26 külalist, saab vaadelda unikaalset ja Eesti suurimat hirveliste jahitrofeede kollektsiooni. Kõik trofeed on kütitud Toosikannu omaniku poolt paarikümne aasta jooksul ning pärinevad maailma erinevaist paigust. Trofeesid leidub ka Saunamajas, Ale-Sepa puhkekeskuses ja Saare Saunas.  Jahisaaliga on ühenduses ka elektrikerisega soome saun, mille lavale mahub korraga kuni 6 inimest. Lisaks kuulub sauna juurde suur lõunapoolne terrass ja kümblustünn.

 Nii Kaminasaalis kui ka Jahisaalis on olemas helisüsteem koos 65-tollise teleriga.

Majutus peamajas

Toosikannu peamaja teisel korrusel on 8 tuba, kus on kokku 32 voodikohta, eraldi voodeid kasutades 24 voodikohta. Ümberehituse käigus lisandub veel kolm kahe inimese tuba ning üks sviit. Kõikides tubades on WC ja dušš. Hoone esimesel korrusel asub suursugune kaminaga jahisaal. 

Järveäärsed saunad

Lisaks peamaja elektrikerisega saunale on Toosikannu järve ääres mitu erinevat sauna, kus saab nautida lõõgastust suuremate ja väiksemate seltskondadega. Järveäärsel alal on Saunamaja, Suitsusaun ning Saare saun, lisaks on saunad ka Ale-Sepa ning Karupahna puhkemajades. Saunade kohta saate rohkem infot Saunade lehelt.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!