fbpx
+372 489 8160
Menüü
Sauna rent Kesk-Eestis Järvamaal _Toosikannu

Toosikannu saunad

2024 algas Eestis sauna-sajand!

Saunad kuuluvad meie kultuuri juurde. Oleme mõelnud nii suurtele seltskondadele kui ka peredele ning Toosikannu Puhkekeskuses on võimalik saunamõnusid nautida mitmes erinevas saunas. Sauna rent Saunamajas ja Saaresaunas sisaldab ka ööbimist.  Ettetellimisel pakume ka toitlustust ja oma menüüs pakume lisaks tavapärasematele roogadele mitmekesist valikut Eesti suurulukite lihast valmistatud roogasid, mis on meie külaliste vaieldamatud lemmikud. Saunadesse serveerime ka hõrke saunasuupisteid.

Sauna rent Kesk-Eestis Toosikannul_suupisted

Nüüd ka saunarituaalid!

Toosikannu suitsusaunas saad nautida saunarituaale, mis pakuvad kehale ja meelele tõelist naudingut, võimaldades sul unustada igapäevaaskeldused. Saunameistrid loovad saunarituaali ajal meeldiva õhkkonna, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks elamuseks, nagu seda kogesid meie esivanemad.

Vajadusel loome sinu ürituse visiooni põhjal kohandatud paketi. Elamused toob teieni Saunaelamus.ee

Sauna rent 2024

Saunamaja rent 400 €*

Saunamaja rent 500 €*
23.&24.06., 24.-26.12. ja 31.12-03.01.

Suitsusauna rent 300 €
23.&24.06., 24.-26.12. ja 31.12-03.01.

Saare saun 150 €*

Saare sauna rent 200 €*
23.&24.06., 24.-26.12. ja 31.12-03.01.

* Saunade rent sisaldab ööbimist ja sauna, ei sisalda saunarituaale

Saunamaja

Saunamajas on vene kerisega saun ning kaminaga puhkeruum, kuhu mahub mugavalt istuma 15 inimest. Saunalavalt avaneb kaunis vaade järvele ja talvel on taliujumise võimalus. Olemas on dušš ja tualett, samuti külmik. 

Saunamaja teisel korrusel on suur magamisruum 10 madratsikohaga. Meie poolt on tekid, padjad ja voodipesu. Saunamaja sauna kütame kuumaks vastavalt kliendi soovile.
Sauna ei ole võimalik hiljem ise juurde kütta. Hind sisaldab majutust, vene kerisega sauna kasutust ja saunalinasid 10-le külalisele. 

Sauna house Toosikannu saunamaja

Suitsusaun

Suitsusaun kuulub vaieldamatult meie pärandikultuuri juurde. Eriti hea ja kasulik on nautida saunamõnusid peale matka või mõnda muud aktiivset tegevust. Meile saab jääda ka öömajale näiteks Karupahna puhkemajja või lähedalasuvasse Aidamajja, et ei peaks lõõgastunult enam koduteed ette võtma. Suitsusaun asub järveäärse ala tagumises servas ning teistest hoonetest veidi eemal. Siin on ruumi kuni 15-le inimesele ja järvepoolsel terrassil on istekohti kaheksale inimesele. Terrassilt viib trepp järve ehitatud ujumissillale.

Suitsusaun on ehe näide meie sajandite pikkusest saunatraditsioonist ning annab saunalistele võimaluse nautida saunarõõme nii, nagu seda tegid meie esivanemad ja Võrumaa saunakombestiku näitel on see lisatud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Veel 19. sajandil olid kõik talusaunad suitsusaunad, ja kus sauna polnud, seal pesti end rehetoas.

Suitsusauna kütame soojaks vastavalt kliendi soovile ja seda pole võimalik hiljem ise juurde kütta. Välikäimla asub saunast eraldi, kümmekond meetrit eemal. 

Suitsusaun Kesk-Eestis Järvamaal_Toosikannu

Saare saun

Saare saun asub järve keskel pisikesel saarekesel ning tegemist on puuküttel soome saunaga.
Saare saun võimaldab eraldatult ja privaatselt saunamõnusid nautida.
Saare saun on mõeldud eelkõige väiksematele seltskondadele, sauna puhkeruumi mahub kuni 6 inimest ning ööbimiskohti on kahele.
Sauna katusealuses on 2 madratsikohta koos tekkide, patjade ja voodipesuga. Saare saunas on külmik ning lihtne pesemisvõimalus. Välitualett asub saunast eraldi. Hind sisaldab majutust kahele ning puuküttega soome  sauna kasutust ja saunalinasid kuuele inimesele.

Sauna with accommodation Toosikannu saun majutusega

Nii Ale-Sepa Puhkekompleksis kui ka Karupahna Puhkemajas asuvad puuküttel soome saunad, mis on mõeldud sealsetele klientidele. Need saunad valmistame ette või kütame soojaks vastavalt kliendi soovile ning neid on kliendil võimalik ka juurde kütta. Nii Karupahnal kui Ale-Sepal on võimalik kasutada ka kümblustünni. 

Peamaja saun

Peamajas, jahisaali kõrval asub elektrikerisega soome saun, mida rendime välja koos saalide või peamajaga. Toosikannu keskuse sauna mahub korraga lavale leili nautima kuni 8 inimest ja juurde saab rentida ka kümblustünni.

Toosikannul ja Järvamaal on pakkuda palju põnevat ajaviidet!

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul  mootorsaanimatku, aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve töötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni ehe või unikaalne mälestusese. Lisateenused ei sisaldu puhkekompleksi hinnas.

Järvamaal, Kesk-Eesti metsade vahel on hea võimalus tutvuda ka ümberkaudsete vaatamisväärsustega. Türil on seikluspark, Türi vallas Wile Alpakafarm, Imaveres Piimandusmuuseum, Kirnas asub tulbiõitest kuulus Kirna mõis, Kärus Eesti üks paremini säilinud puukirikuid ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein ja veel enam leiate Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

Sauna rent Saunatee klientidele

Saunatee ei ole tee või marsruut vaid selle liikmeks olek eeldab saunakultuuri tundmist ning soovi seda oma oskustega edasi anda. Toosikannu Puhkekeskus on ühinenud Saunatee ühendusega, kuhu kuuluvad erinevad saunad üle Eesti. Saunatee saunades on garanteeritud, et saunafänn saab häid ja kvaliteetseid saunaelamusi. Oleme mõelnud nii  seltskondadele kui ka peredele ning Toosikannu Puhkekeskuses on võimalik saunamõnusid nautida mitmes erinevas saunas. Sauna rent ei sõltu inimeste arvust.

Toosikannu Puhkekeskuse saunad on saunateelisele tavahinnast 30% soodsamad. Allahindluse saamiseks tuleb esitada Saunatee pass. Saunatee passi saab hankida saunateele kuuluvatest ettevõtetest ja Eesti Maaturismi Ühingust.

Leidke meie saunade seast sobiv ja tulge külla!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.