+372 489 8160
Menüü

Pulmad

Korralda oma meeldejääv ja kordumatu pulmapäev Toosikannul!

Pulmad või pulma-aastapäev tulekul? Meilt leiate nii peokoha kui ka ööbimist ning meelahutuslikke tegevusi, olgu suvi või talv.

Pulmade läbiviimiseks pakume erinevas suuruses saale ja puhkemajasid ning koostöös selgitame välja just Teie jaoks sobiva!

Kui külalisi on kuni 12, siis sobib Puhkekeskuse südamest kilomeetri kaugusel asuv Karupahna puhkemaja, mis on varustatud kõigi mugavustega.

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest. 

Kuni 50 külalisega pulmapeo korraldamiseks sobib suurepäraselt privaatne Ale-Sepa Puhkekompleks, kus juba 1795. aastal mainimist leidnud põlise talu esimesel korrusel asuvad peosaal ja saun. Saunast pääseb terrassile, kus asub kümblustünn ning mõned toekad lauad koos pinkidega. Terrassi kõrval asub maakividest seintest ümbritsetud ja katusega kaetud ning gaasikiirguritega soojendatav sisehoov. 

Talumaja teisel korrusel asub koosolekusaal, mida on võimalik kasutada näiteks laste mängutoana.

Peosaaliga talumaja kõrval asub 2015.a. valminud kõigi mugavustega puhkemaja, kuhu mahub ööbima kuni 40 külalist. Kõik majutusmaja 20 tuba on kahekohalised ning varustatud dušši ja tualetiga. 2 tuba on kohandatud liikumisraskustega inimestele.

Kuni 120 külalisega pulmapeo korraldamiseks on suvisel perioodil pakkuda järveäärne ala ja sealne järvepoolses küljest avatud Grillmaja. Grillmajas on olemas bändilava, tantsuplats, baar ning jahedamatel õhtutel annavad lisasoojust soojuskiirgurid. Järvepoolsel küljel on olemas spetsiaalsed rulood, et muuta peosaal kinniseks ruumiks.

Kuni 250 külalisega pulmapeo korraldamiseks sobib meie 2021 aasta sügisel valminud uus peo- ja konverentsikeskus. Erinevate ürituste läbiviimiseks on meil nüüd kaks 230 m² suurust ja omavahel ühendatavat saali, PÕHI ja LÕUNA. Kuna saalid on ruumikad, siis saab teha üritusi ka hajutamise nõudeid silmas pidades. Eriti uhked oleme täiskõrguses klaasist otsaseina üle.

Küsi personaalset pakkumist!

Pulmad või pulma-aastapäev Toosikannul – alati kordumatu elamus!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!