fbpx
+372 489 8160
Menüü
Firma suvepäevad Kesk-Eestis Toosikannul

Suvepäevad

Suvepäevad Kesk-Eestis!

Firma suvepäevad Järvamaa ja Raplamaa paksude metsade vahel asuvas privaatses Toosikannu Puhkekeskuses annavad energiat ja motivatsiooni! 

Suvisel ajal ongi meie põhitegevuseks mitmepäevaste ja mitmesaja ööbijaga ürituste võõrustamine. Suvehooajal ehk 01.05.-30.09. toimuvate ürituste toitlustamiseks pakume suvemenüüd.

Lisaks põhikompleksile ja järveäärsele alale pakume väiksemate ürituste korraldamise võimalust meie Ale-Sepa puhkekompleksis või Karupahna Puhkemajas.

Toosikannu on Eesti suurim puhkekeskus, meil on suur hirvekari ja metsloomapark. Meil on avar territoorium, pakume toitlustust, erinevaid peo- ja majutusvõimalusi ning aastaringselt laia valikut erinevaid aktiivseid tegevusi.

Meil toimuvaga saate olla kursis Facebooki ja Instagrami vahendusel, mõnede sündmuste kokkuvõtvad fotogaleriid leiate SIIT.

Toosikannu asub Tallinnast 1 tunni autosõidu kaugusel ja siia on üle Eesti hea kokku tulla. Kui varasematel aastatel oleme kogunud tuntust eelkõige suurte suveürituste kohana võõrustades kuni 5000 inimest, siis  juba 2022 aastast saab meie juures korraldada aastaringselt sündmusi kuni 400-le inimesele!  

Toosikannu Puhkekeskus jaguneb mitmeks erinevaks kompleksiks või alaks, allpool kirjeldatud jaotuse illustratsiooniks vaata KAARTI. Konverentsikeskus, lasketiir ja discgolf ei kuulu Toosikannu põhikompleksi ega järveäärse ala rendi sisse. 

Aerofotol on näha Toosikannu keskus, sellest eemal asuvad Ale-Sepa puhkekompleks ja Karupahna Puhkemaja. Väiksema firma suvepäevad sobivad just nendesse viimati mainitutesse.

Toosikannu põhikompleks

Suvepäevade korraldamiseks koostame klientide arvust ja huvidest lähtuva personaalse hinnapakkumise. Hind sõltub klientide vajadustest, lisateenuste hulgast, ööbimiskohtade arvust jne.

Toosikannu põhikompleksi saame vajadusel poolitada järve-äärseks alaks ning pea- ja aidamaja kasutuseks. See võimaldab territooriumile mahutada 2 erinevat seltskonda, kes üksteisega kokku ei puutu.

Järveäärne ala

Päri Puhkeala

Hinnad 2024


Järveäärse ala rent, N-L 4500 €*

Järveäärse ala rent, P-K 3500 €*

Põhikompleksi rent, N-L 7500 €*

Põhikompleksi rent, P-K 6500 €*

Päri Puhkeala rent 700 €

* Antud hinnad kehtivad kuni 300 inimesega sündmuse puhul. Hinnad ei sisalda toitlustust, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Väiksema ettevõtte suvepäevadeks

Ale-Sepa Puhkekompleks

Karupahna Puhkemaja

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Firma suvepäevad või talvepäevad Toosikannul – alati hea valik!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.