+372 489 8160
Menüü

Suvepäevad

Tere tulemast Kesk-Eestisse!

Firma suvepäevad Järvamaa ja Raplamaa paksude metsade vahel asuvas privaatses Toosikannu Puhkekeskuses annavad energiat ja motivatsiooni! 

Toosikannu on Eesti suurim puhkekeskus, meil on suurim hirvekari ja metsloomapark. Meil on avar territoorium, palju erinevaid peo- ja majutusvõimalusi ning pakume aastaringselt laia valikut erinevaid aktiivseid tegevusi. Meil toimuvaga saate olla kursis Facebooki ja Instagrami vahendusel, mõnede sündmuste kokkuvõtvad fotogaleriid leiate SIIT.

Toosikannu asub Tallinnast 1 tunni autosõidu kaugusel ja siia on üle Eesti hea kokku tulla. Kui varasematel aastatel oleme kogunud tuntust eelkõige suurte suveürituste kohana võõrustades kuni 5000 inimest, siis  juba 2022 aasta suvest saab meie juures korraldada aastaringselt sündmusi kuni 400-le inimesele!  

Valminud on Toosikannu peamaja laiendus, mille põhiosaks on 500 m² konverentsikeskus koos kahe, 230 m² suuruse ja omavahel ühendatava konverentsisaaliga, PÕHI ja LÕUNA

Toosikannu Puhkekeskus jaguneb mitmeks erinevaks kompleksiks või alaks, alloleva jaotuse illustratsiooniks vaata KAARTI. Konverentsikeskus, lasketiir ja discgolf ei kuulu Toosikannu põhikompleksi ega järveäärse ala rendi sisse. 

Suvehooajal ehk 01.05.-30.09. toimuvate ürituste toitlustamiseks pakume suvemenüüd.

Toosikannu põhikompleks

Suvepäevade korraldamiseks koostame klientide arvust ja huvidest lähtuva personaalse hinnapakkumise. Hind sõltub klientide vajadustest, lisateenuste hulgast, ööbimiskohtade arvust jne.

Toosikannu põhikompleksi saame vajadusel poolitada järve-äärseks alaks ja pea- ning aidamaja kasutuseks. See võimaldab territooriumile mahutada 2 erinevat seltskonda, kes üksteisega kokku ei puutu.

Järveäärne ala

Päri Puhkeala

Hinnad 2023


Järveäärse ala rent, N-L 4500 €*

Järveäärse ala rent, P-K 3500 €*

Põhikompleksi rent, N-L 7500 €*

Põhikompleksi rent, P-K 6500 €*

Päri Puhkeala rent 700 €

* Antud hinnad kehtivad kuni 300 inimesega sündmuse puhul. Hinnad ei sisalda toitlustust, tubade vabastamise aeg on Toosikannul kell 10:00

Ale-Sepa Puhkekompleks

Karupahna Puhkemaja

Firma suvepäevad või talvepäevad Toosikannul – alati hea valik!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!