fbpx
+372 489 8160
Menüü
Ettevõtte talvepäevad aktiivsete tegevustega-Toosikannu

Sügis- ja talvepäevad

Tere tulemast Toosikannule!

Ettevõtte talvepäevad Järvamaa paksude metsade vahel annavad energiat ja motivatsiooni! 

Eestimaa südames asuv Toosikannu Puhkekeskus on juba mitmeid aastaid olnud populaarne suvepäevade korraldamise kohana, aga mitte ainult. Talvepäevad, jõulupeod, seminarid, koolitused, pulmad ja klassiekskursioonid on kõik meie ampluaa.

Uuenenud majutuse, laialdase lisateenuste valiku ja nüüd ka uue peamaja ning konverentsikeskuse lisandumisega suudame pakkuda ka talviseid üritusi varasemast suuremale hulgale, kuni 400-le inimesele.

Uuenenud peamaja põhiosaks on 500 m² konverentsikeskus, kus on kaks 230 m² suurust ja omavahel ühendatavat saali, PÕHI ja LÕUNA. Üritusi saab korraldada nii suurtes saalides kui ka 26-kohalises Jahisaalis ning uues, 80-kohalises Kaminasaalis.

Jahisaalis, mis mahutab pika laua taga kuni 26 külalist, saab vaadelda unikaalset ja Eesti suurimat hirveliste jahitrofeede kollektsiooni

Võimalused Toosikannu põhikompleksis:

Talvepäevad Ale-Sepa Puhkekompleksis

Talvepäevad Karupahna Puhkemajas

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Talvepäevade korraldamiseks koostame Teile klientide arvust ja huvidest lähtuva personaalse hinnapakkumise.

Ettevõtte talvepäevad Toosikannul – hea valik!

Järvamaal, Kesk-Eesti metsade vahel on hea võimalus tutvuda ka ümberkaudsete vaatamisväärsustega. Türil on seikluspark, Türi vallas Wile Alpakafarm, Imaveres Piimandusmuuseum, Kirnas asub tulbiõitest kuulus Kirna mõis, Kärus Eesti üks paremini säilinud puukirikuid ja Käru muuseum, Paides ajakeskus Wittenstein ja veel enam leiate Järvamaa Turismiinfo lehelt VisitJärva.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.