+372 489 8160
Menüü

Jõulupeod

Toosikannule on paras maa igast Eestimaa nurgast!

Firma jõulupidu või talvepäevad pea sel aastal Järvamaa ja Raplamaa piiril, Toosikannul!

Eestimaa südames asuv Toosikannu Puhkekeskus on juba mitmeid aastaid olnud populaarseks suvepäevade korraldamise kohaks, aga mitte ainult. Firma jõulupidu või talvepäevad erinevad suvistest võimalustest osalejate maksimaalse arvu ja kindlasti ka menüü osas.

Et peokoha valik oleks lihtsam, oleme valmistanud ette mõned paketid, kus sisaldub ka hõrk jõulumenüü. Valikus on kaks terviklikku ja rikkalikku buffet-menüüd.

Jõulumenüüd saab vähemalt 10 inimese seltskonnale tellida ka eraldi või mõne muu ürituse raames. Seltskondadelt (vähemalt 10 in.) eeldame ühesuguse menüüvaliku ettetellimist ning ühist arvet. Eridieeti vajavatele klientidele koostame menüü erisoovidega arvestades.

Uuenenud majutuse, laialdase lisateenuste valiku ja nüüd ka uue peamaja ning konverentsikeskuse lisandumisega suudame pakkuda ka talviseid üritusi varasemast suuremale hulgale inimestele. Valminud on uus Toosikannu keskus, kus on kaks 230 m² suurust ja omavahel ühendatavat konverentsisaali, PÕHI ja LÕUNA. Jõulupidusid saab korraldada nii uutes saalides kui ka peamaja väiksemates saalides ning mujalgi.

Kuna uued saalid on ruumikad, siis saab vajadusel korraldada üritusi ka hajutamise nõudeid silmas pidades. 

Peamaja peosaal läbis uuenduskuuri Kaminasaaliks ja valmis 2022. aasta lõpul.

Firma jõulupidu Toosikannu põhikompleksis:

Firma jõulupidu Ale-Sepa Puhkekompleksis

Väikefirma või sõpruskonna jõulupidu Karupahna Puhkemajas

Firma jõulupidu või muu üritus Toosikannul – alati hea valik!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!