+372 489 8160
Menüü
ATV matkad Järvamaal Toosikannul

ATV matkad

Hea klient,

Ajutiselt me ATV-matku ei paku.

ATV matkad algajatele toimuvad Toosikannu territooriumil, spetsiaalselt ATV matkade läbiviimiseks kohandatud radadel või edasijõudnutele Raplamaa metsades. Talvine sõit käib oluliselt laugematel maastikel ja madalamatel kiirustel kui seda saab teha suvel.

Et ATV matk oleks turvaline

Et ATV matkad oleksid turvalised, valib kogenud instruktor sõidumarsruudid, arvestades sõitjate eelnevat sõidukogemust ning soove ja osaleda saab alates 16 eluaastast. Nõutav on mistahes mootorsõiduki juhtimisõigust tõendav juhiluba.

Meie poolt on sõidueelne instruktaaž, poriülikonnad, kiiver, prillid, kummikud ning kindad. Instruktaažil allkirjastatakse instruktaaži läbimise ja ohutusnõuete järgimise kohustus.

Ühekohalisi ATV-sid on meil kokku 10 ja ATV matku pakume seltskondadele alates 4-st ATV-st.

Hinnad

80€ I Üks ATV üheks tunniks

130€ I Üks ATV kaheks tunniks

Hind sisaldab poriülikondade, kinnaste, kiivrite, prillide ja kummikute kasutust. Tellimuse suuruseks on minimaalselt 4 ATV-d.

ATV-matku korraladame kia pimedal ajal ning soodsate ilmaistikuolude korral ka aastaringselt.

Mootorimatkad Kesk-Eestis_Toosikannu

Peale sõitu on mõnus lõõgastuda meie saunades või Jahisaalis kaminatule paistel õhtusööki nautides. Oma menüüs pakume mitmekesist valikut Eesti suurulukite lihast valmistatud roogasid. Aastaringselt on võimalik tellida pidusööke hirve- ja põdralihast. Erinevad hõrgud ulukiroad on meie külaliste vaieldamatud lemmikud.

Kuna Toosikannul asub Eesti suurim metsloomapark, siis saab käia ka ulukisafaril nõukogudeaegse GAZ veoautoga, retrobuss PAZ-iga või tänapäevase 5-kohalise UTV-ga.

Ja ega tingimata pea ka õhtul koju sõitma, sest vastvalminud Aidamajas on võimalik majutuda ka ühekaupa ja seda aastaringselt. 

Kilomeetri kaugusel Puhkekeskuse südamest asub Karupahna puhkemaja, mis sobib väiksemate seltskondade suve- või talvepäevade korraldamiseks, seminarideks või lihtsalt mõnusalt aja veetmiseks. Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest. 

Võtke julgelt ühendust!

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!