fbpx
+372 489 8160
Menüü
ATV matkad Järvamaal Toosikannul

ATV matkad

ATV matkad toimuvad ettetellimisel, seltskondadele alates 4-st ATV-st ja ühekohalisi ATV-sid on meil kokku 10.

Algajatele toimuvad ATV matkad Toosikannu territooriumil, spetsiaalselt ATV matkade läbiviimiseks kohandatud radadel ning edasijõudnutele Raplamaa metsades.

Turvalisus ennekõike

Et ATV matkad oleksid turvalised, valib kogenud instruktor sõidumarsruudid, arvestades sõitjate eelnevat sõidukogemust ning soove.

Osaleda saab alates 18 eluaastast ja nõutav on mistahes mootorsõiduki juhtimisõigust tõendava juhiloa esitamine.

Meie poolt läbi viidav sõidueelne instruktaaž on kohustuslik, meie poolt on poriülikonnad, kiiver, prillid, kummikud ning kindad. Instruktaažil allkirjastatakse instruktaaži läbimise ja ohutusnõuete järgimise kohustus.

Hinnad 2014

80€ I Üks ATV üheks tunniks

130€ I Üks ATV kaheks tunniks

Hind sisaldab poriülikondade, kinnaste, kiivrite, prillide ja kummikute kasutust. Tellimuse suuruseks on minimaalselt 4 ATV-d.

ATV-matku korraldame kevadest sügiseni ka pimedal ajal.

Mootorimatkad Kesk-Eestis_Toosikannu

Peale sõitu on mõnus lõõgastuda meie saunades või Jahisaalis kaminatule paistel õhtusööki nautides. Oma menüüs pakume mitmekesist valikut Eesti suurulukite lihast valmistatud roogasid. Aastaringselt on võimalik tellida pidusööke hirve- ja põdralihast. Erinevad hõrgud ulukiroad on meie külaliste vaieldamatud lemmikud.

Kuna Toosikannul asub Eesti suurim metsloomapark, siis saab käia ka ulukisafaril nõukogudeaegse GAZ veoautoga, retrobuss PAZ-iga või tänapäevase 5-kohalise UTV-ga.

Ja ega tingimata pea ka õhtul koju sõitma, sest vastvalminud Aidamajas on võimalik majutuda ka ühekaupa ja seda aastaringselt. 

Kilomeetri kaugusel Puhkekeskuse südamest asub Karupahna puhkemaja, mis sobib väiksemate seltskondade suve- või talvepäevade korraldamiseks, seminarideks või lihtsalt mõnusalt aja veetmiseks. Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Puhkemajas on kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt istuma 12 inimest. 

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.