fbpx
+372 489 8160
Menüü
Majutus Järvamaal_Toosikannu Aidamaja

Aidamaja broneeringu kinnitus

Tere tulemast Toosikannu puhkekeskusesse!

Olete broneerinud toa otse peamaja ja uue konverentsikeskuse vastas asuvas Aidamajas. Meie tubadel ei ole võtmeid, elektroonilise luku võtmekoodi saadame Teile hiljemalt saabumispäeva hommikul.

Saabumine ja lahkumine: Saabumise aeg Aidamajja on alates kell 15:00, lahkumine hiljemalt kell 10:00

Kui olete tellinud hommikusöögi, siis selle toimetame Teile eelnevalt külmkappi, et saaksite seda nautida hommikul endale sobival ajal.

Kui olete tellinud suupisteid või ulukilihatooteid, siis need toimetame Teile saabumispäeva kell 18ks

Meile sõites ärge usaldage pimesi oma navigatsiooniseadmeid, eriti just Pärnu suunast tulles. Meile pääseb ainult läbi Toosikannu peavärava, teised juurdepääsuteed on suletud. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida Toosikannu puhkekeskusesse ja kasutada saabumiseks Tallinn-Rapla-Türi-Viljandi maanteed, mille 78km posti juurest keerab tähistatud tee Toosikannule. Kui tundub, et olete vales kohas, siis esmalt navigeerige Käru suunas ja Tallinn-Viljandi maanteele jõudes valige uuesti Toosikannu puhkekeskus.

Soovime Teile meeldivat puhkust ja metsaelamust!

Toosikannu puhkekeskus ja metsloomapark

P.S.  Järveäärsel alal leiduvad saunamaja, suitsusaun ning saare saun, kus saab lõõgastuda suuremate ja väiksemate seltskondadega. Saunade kohta leiate rohkem infot Saunade lehelt. 

Meie kodulehelt www.toosikannu.ee leiate infot ka muude, enamasti seltskondadele pakutavate tegevuste kohta ja kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudistega, registreeruge palun uudiskirja saajaks SIIN!