fbpx
+372 489 8160
Menüü

Tere tulemast Toosikannule!

Meilt leiad ajaviidet ja ööbimist peredele ning väiksematele sõpruskondadele

Aidamajas on mugavustega peretoad 2-4 külalisele

Osades tubades on kaheinimesevoodi ja üks narivoodi, kõigis tubades on dušš, WC ja külmik. Tubade ustel on turvalised  koodlukud ning enam pole vaja võtit omavahel jagada.

Meie metsloomapargis on Bambie-aeg!

Mais-juunis sünnivad hirvevasikad, kes mõnda aega kaunilt täpilised on. Broneeri ulukisafari oma autoga meie veebipoest! Seltskondadele pakume ulukisafarit retrosõidukitega.

Karupahna puhkemaja sobib kuni 12-le

Kaks peretuba esimesel korrusel ja 6- kohaline tuba teisel korrusel. WC ja WC/duširuum, elektripliit, küpsetusahi, nõudepesumasin ja sügavkülmikuga külmik. Terrassil on kamin, mööbel, puuküttega Soome saun ja kümblustünn.

Meil on mitmekülgne lasketiir

Toosikannu lasketiirus on võimalik harjutada haavlipüssist taldrikute laskmist ja kuulitiirus laskmist nii sile- kui ka vintraudsest relvast. Küsi seltskonna laskepaketti!

ATV matkad alates 4 inimesele

Juhiluba omavatele täisealistele pakume instruktori juhendamisel toimuvaid ATV-matku. Instruktor valib ATV-matka raja raskusastme tuginedes eelkõige seltskonna kogemustele.

Sauna rent - Toosikannu Puhkekeskus

Erinevad saunad järve kaldal

Toosikannu järve kaldal asuvad lisaks suitsusaunale veel ööbimisvõimaluse ja Vene kerisega Saunamaja ning Saare Saun. Soome saunad ja kümblustünnid on ka majutuskohtade juures.

Toitlustamine ja omatooted

Palju kiidusõnu pälvinud toidud valmivad kohapeal. Suurepärast maitseelamust pakuvad samuti kohapeal valmistatud hirvelihast suitsuvorstid ning singid, mida saab meilt kaasa osta.

Hirvesarve käsitöötuba

Ettetellimisel pakume teile võimalust lasta oma loomingulisus valla meie käsitöökojas, kus saate juhendaja abiga valmistada endale või kingituseks ainulaadse aksessuaari või suveniiri. 

9 rajaga discgolfi väljak

Discgolf on hea ajaviide, seda saab mängida individuaalselt või meeskondlikult, ei ole vaja suurepärast sportlikku vormi ega spetsiaalset ettevalmistust.

Hea külaline,

Kuna Toosikannu Puhkekeskust ümbritseb aiaga piiratud Toosikannu Metsloomapark, siis saab meile tulla ainult läbi peavärava. Ka teistel juurdepääsuteedel on ees väravad, kuid need on suletud. Meile külla sõites ärge usaldage pimesi oma navigatsiooniseadmeid, eriti just Pärnu suunast tulles. Need kipuvad juhatama Teid meie juurde kõige keerulisemaid teid pidi ja kõige kindlam on ikkagi pöörata suure viida juurest 78. kilomeetril, mitte varem. Kui tundub, et olete vales kohas, siis esmalt navigeerige Käru suunas ja Tallinn-Viljandi maanteele jõudes valige uuesti Toosikannu Holiday Center.

Vaata meie asukohta!

Soovid pakkumist?

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.

Jaga oma elamusi Instagramis

#toosikannu #toosikannupuhkekeskus