fbpx
+372 489 8160
Menüü

Saare Sauna broneeringu kinnitus

Tere tulemast Toosikannu puhkekeskusesse!

Olete broneerinud kasutamiseks meie Saare sauna, mis mahutab kuni 6 inimest ning sobib majutuseks kuni kahele inimesele, olete oodatud alates kell 15:00,

Hinnas sialduvad:
Küttepuud, valmistame sauna kütmiseks ette, sauna kütmiseks kulub Teil üks tund.
Sauna kasutus ja rätikud kuni 6-le inimesele
Käibemaks 22%.

Kui olete tellinud hommikusöögi, siis selle toimetame Teile eelnevalt külmkappi, et saaksite seda nautida hommikul endale sobival ajal.

Kui olete tellinud suupisteid või ulukilihatooteid, siis need toimetame Teile saabumispäeval hiljemalt kella 18ks.

Meile sõites ärge usaldage pimesi oma navigatsiooniseadmeid, eriti just Pärnu suunast tulles. Meile pääseb ainult läbi Toosikannu peavärava, teised juurdepääsuteed on suletud. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida Toosikannu puhkekeskusesse ja kasutada saabumiseks Tallinn-Rapla-Türi-Viljandi maanteed, mille 78km posti juurest keerab tähistatud tee Toosikannule. Kui tundub, et olete vales kohas, siis esmalt navigeerige Käru suunas ja Tallinn-Viljandi maanteele jõudes valige uuesti Toosikannu puhkekeskus.

Hüva leili!

Toosikannu puhkekeskus ja metsloomapark

P.S. Meie kodulehelt www.toosikannu.ee leiate infot nii ööbisvõimaluste kui muude, enamasti seltskondadele pakutavate tegevuste kohta ja kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudistega, registreeruge palun uudiskirja saajaks SIIN!