fbpx
+372 489 8160
Menüü
Jahilaskmine Toosikannu lasketiirus

Jahilaskmine

Jahilaskmine on Toosikannu laskespordikeskuse populaarseim spordiala. Laskjate käsutuses on kaks Compak Sportingu rada ning üks Automaattrapi laskmise rada.

Toosikannu Puhkekeskuse jahilasketiirus on võimalik harjutada jahipraktilist haavlipüssist laskmist.

Compak Sportingu rajal on 6 märgiheitemasinat ning 5 laskekohta. Märgid heidetakse masinatest erinevates suundades ning laskja peab need haavlipüssist tabama. Ühelt laskekohalt püütakse tabada 5 märki, neist 2 viimast lendavad korraga. Sportingu harjutus imiteerib jahilindude lennutrajektoore jahisituatsioonis, mis teeb sellest harjutusest põneva ja vaatemängulise laskeala.

Jahilaskmine Toosikannu lasketiirus

Automaattrapi rajal on 5 laskekohta ning üks märgiheitemasin heidab märke erinevates suundades.

Haavliharjutusi lastakse 12 kaliibrilisest sileraudsest jahitulirelvast. Jahilasketiirust kohapealt on võimalik rentida IZ tüüpi sileraudseid relvi ning vajalikku laskemoona. Kasutame sportingu laskmiseks sobivaid 24g või 28g haavlilaenguid. 

Jahilaskmine ja ka muu lasketiirudes toimuv tegevus on rangelt laskeinstruktorite järelvalve all. Laskehuvilised, kes varem pole püssi käes hoidnud, saavad enne laskerajale suundumist vajaliku ohutusalase õpetuse.

Toosikannu Jahilasketiirus on võimalik korraldada nii lihtsamaid meelelahutuslikke laskmisi seminariklientidele, suvepäevalistele aktiivseks ajaveetmiseks või ka professionaalsel tasemel võistlusi.

Jahilaskmine 2024

30€ / in 10-ne seeria. Hind sisaldab varustust (relv, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga võtame vastu jahimeeste suuruluki laskekatseid.

Laskepakett

Laskepaketi raames läbitakse järgemööda kaks laskeala- haavlitiirus 10-ne seeria lendavate savitaldrikute pihta ning kuulitiirus 6-ne seeria liikuva metssea märklaua pihta. Osalejaid juhendab kogenud instruktor.

Laskepaketti pakume alates 4 inimesest!

Laskepaketi hind 2024

40€ /in. Hind sisaldab varustust (relv, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Tule Toosikannu Jahilasketiiru laskmist harjutama!

Lisaks laskmisele korraldame ettetellimisel suurel hulgal erinevaid elamusterohkeid aktiivseid tegevusi igale maitsele. 

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul mootorsaanimatku ja aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve Käsitöötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni unikaalne mälestusese.

Meie metsloomapargis elab mitusada punahirve.  Lisaks põtradele ja metskitsedele on esindatud ka enamus väikeulukeid, kellest tihemini on näha kährikuid, rebaseid ja jäneseid. Lisaks sookurepaar Koosi ja Tannu ning merikotkas ja muid linde.

Jahipidamist Toosikannu territooriumil ei toimu.