+372 489 8160
Menüü

Jahilaskmine

Jahilaskmine on Toosikannu laskespordikeskuse populaarseim spordiala. Laskjate käsutuses on kaks Compak Sportingu rada ning üks Automaattrapi laskmise rada.

Toosikannu Puhkekeskuse jahilasketiirus on võimalik harjutada jahipraktilist haavlipüssist laskmist.

Compak Sportingu rajal on 6 märgiheitemasinat ning 5 laskekohta. Märgid heidetakse masinatest erinevates suundades ning laskja peab need haavlipüssist tabama. Ühelt laskekohalt püütakse tabada 5 märki, neist 2 viimast lendavad korraga. Sportingu harjutus imiteerib jahilindude lennutrajektoore jahisituatsioonis, mis teeb sellest harjutusest põneva ja vaatemängulise laskeala.

Automaattrapi rajal on 5 laskekohta ning üks märgiheitemasin heidab märke erinevates suundades.

Haavliharjutusi lastakse 12 kaliibrilisest sileraudsest jahitulirelvast. Jahilasketiirust kohapealt on võimalik rentida IZ tüüpi sileraudseid relvi ning vajalikku laskemoona. Kasutame sportingu laskmiseks sobivaid 24g või 28g haavlilaenguid. 

Jahilaskmine ja ka muu lasketiirudes toimuv tegevus on rangelt laskeinstruktorite järelvalve all. Laskehuvilised, kes varem pole püssi käes hoidnud, saavad enne laskerajale suundumist vajaliku ohutusalase õpetuse.

Toosikannu Jahilasketiirus on võimalik korraldada nii lihtsamaid meelelahutuslikke laskmisi seminariklientidele, suvepäevalistele aktiivseks ajaveetmiseks või ka professionaalsel tasemel võistlusi.

Jahilaskepaketti on võimalik tellida ka gruppidele

Laskepaketi raames läbitakse järgemööda kaks laskeala- haavlitiirus 10-ne seeria lendavate savitaldrikute pihta ning kuulitiirus 6-ne seeria liikuva metssea märklaua pihta. Osalejaid juhendab kogenud instruktor.

30€ / in 10-ne seeria. Hind sisaldab varustust (relv, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga võtame vastu jahimeeste suuruluki laskekatseid.

Tule Toosikannu Jahilasketiiru laskmist harjutama!

Lisaks laskmisele korraldame ettetellimisel suurel hulgal erinevaid elamusterohkeid aktiivseid tegevusi igale maitsele. Aastaringselt teeme ATV-matku kuni 10-le  ja talvisel ajal mootorsaanimatkasid kuni 13-le inimesele.