fbpx
+372 489 8160
Menüü

Karupahna puhkemaja broneeringu kinnitus

Tere tulemast Toosikannule!

Olete broneerinud meie privaatse Karupahna puhkemaja, mis asub Toosikannu Puhkekeskuse südamest eemal, metsade vahel. 

Hinnas sisaldub: voodipesu, rätikud ja majutusjärgne koristus, lisaks küttepuud ja üks kord sauna ja kümblustünni kütmist meie poolt. Saabumise aeg Karupahnale on alates kell 14:00, lahkumine hiljemalt kell 11:00

Kui olete tellinud hommikusöögi, siis selle toimetame Teile eelnevalt külmkappi, et saaksite seda nautida hommikul endale sobival ajal.

Kui olete tellinud suupisteid või ulukilihatooteid, siis need toimetame Teile saabumispäeva kell 18ks.

Sauna ja kümblustünni kütame Teile soojaks saabumispäeval kella 18ks, kui soovite sellest loobuda või muuta kellaaega, võtke palun meiega ühendust info@toosikannu.ee

Võtame Teiega ka ise ühendust, et täpsustada üle lisateenuste soovid ning maja võtme üleandmine.

Meile sõites ärge usaldage pimesi oma navigatsiooniseadmeid, eriti just Pärnu suunast tulles. Kuna Karupahna puhkemaja asub aiaga ümbritsetud Toosikannu Metsloomapargi territooriumil, siis pääseb Karupahnale vaid läbi Toosikannu peavärava, teised juurdepääsuteed on suletud. Seega palume Google Mapsi kasutades navigeerida esmalt Toosikannu puhkekeskusesse ja palun kasutage saabumiseks Tallinn-Rapla-Türi-Viljandi maanteed, mille 78km posti juurest keerab tähistatud tee Toosikannule. Kui tundub, et olete vales kohas, siis esmalt navigeerige Käru suunas ja Tallinn-Viljandi maanteele jõudes valige uuesti Toosikannu puhkekeskus. Kui olete jõudnud nupuga avatavast väravast sisse, siis jälgige palun viitasid või navigeerige Karupahnale.

Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning sobilik kuni 12 ööbijale:

Karupahna täieliku kirjelduse ja lisateenuste valiku leiate SIIT.

Soovime Teile meeldivat puhkust ja metsaelamust!

Toosikannu puhkekeskus ja metsloomapark

P.S. Meie kodulehelt www.toosikannu.ee leiate infot nii ööbisvõimaluste kui muude, enamasti seltskondadele pakutavate tegevuste kohta ja kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudistega, registreeruge palun uudiskirja saajaks SIIN!