fbpx
+372 489 8160
Menüü
Suuruluki laskekatsed Toosikannu lasketiirus

Suuruluki laskekatsed

Suuruluki laskekatsed Toosikannu Lasketiirus

Suuruluki laskekatsed sooritatakse sileraudsest jahirelvast 35m distantsilt liikuva metssea siluetti. Vintraudse jahirelvaga sooritatakse laskekatse 50m distantsilt.

Laskekatsel lastakse 6 lasku, neist 2 seisvasse märklehte ning 4 liikuvasse märklehte.

Laskekatsete sooritamiseks on vajalik jahimehel kaasa võtta kehtiv relvaluba. Katse eduka sooritamise korral antakse jahimehele välja Eesti Jahimeeste Seltsi poolt laskekatse läbimise tunnistus, kehtivusega 2 aastat.

Enne katsete sooritama asumist peab jahimees kinnitama oma allkirjaga kõikide ohutusnõuete ning jahilasketiiru sisekorraeeskirjade täitmist.

Jahiorganisatsioonidel on võimalik laskekatsete sooritamiseks päev eraldi kokku leppida. Soovi korral saame pakkuda ka toitlustust ja muid aktiivseid tegevusi ning majutust.

Hinnad 2024

15 € Laskekatse ühe relvaga

25 € Laskekatse kahe relvaga

5 € Iga korduskatse

Laskekatsete sooritamise eest on võimalik tasuda sularahas või kaardimaksena.

Kolmapäeviti korraldame avatud radadel lasketreeninguid juhul, kui jahilasketiir ei ole kliendiürituseks broneeritud.

Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Kohapealt on võimalik osta laskemoona. 

PS! Laskekatse sooritamiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida helistades tel. 56495643 või kirja teel: leo@toosikannu.ee

Lisaks laskmisele korraldame ettetellimisel suurel hulgal erinevaid elamusterohkeid aktiivseid tegevusi igale maitsele. 

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul mootorsaanimatku ja aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve Käsitöötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni unikaalne mälestusese.

Meie metsloomapargis elab mitusada punahirve.  Lisaks põtradele ja metskitsedele on esindatud ka enamus väikeulukeid, kellest tihemini on näha kährikuid, rebaseid ja jäneseid. Lisaks sookurepaar Koosi ja Tannu ning merikotkas ja muid linde.

Jahipidamist Toosikannu territooriumil ei toimu.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.