fbpx
+372 489 8160
Menüü
Kuulitiir laskmiseks sileraudsest ja vintraudsest relvast Toosikannul

Kuulitiir

Kuulitiir on mõeldud 35m ja 50m distantsilt laskmiseks.

Kuulitiir Toosikannu Lasketiirus vastab kõikidele nõuetele ja siin saab harjutada jooksva metssea märgi või põdramärgi laskmist nii vintraudsest kui ka sileraudsest tulirelvast.

Lasketiirus kasutame Eesti kõige moodsamat elektroonilist märkelehesüsteemi. Elektrooniline lasu tuvastamise süsteem võimaldab tulemust näha koheselt peale lasku.  See annab nii laskjale kui ka pealtvaatajatele hea ülevaate laskmise või võistluste käigust. Elektroonilise märkelehesüsteem muudab laskmisharjutuste läbiviimise kiiremaks, kuna jääb ära märkelehe füüsiline vaatamas käimine ning kleepimine.

Kuulitiir 2024

20 € / in 6-ne seeria + varustus. Hind sisaldab varustust (relv, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Elektrooniline märkelehe süsteem on kasutatav ainult vintraudsete relvadega laskmisel.

Lasketiirus toimub kogu tegevus laskeinstruktori juhendamisel ja juuresolekul. Laskeinstruktori ülesanne on jälgida, et kliendid järgiksid kõiki ohutusnõudeid ning juhendada laskehuvilisi, kes alles alustavad jahilaskmisega tutvumist.

Kuulilaskmine on hea aktiivne ajaviide, mis treenib laskeosavust, reaktsiooni ning täpsust. See on hea võimalus nautida seltskonnaga adrenaliinirohket laskmist, eriti peale pikka seminari- või koolituspäeva. Oleme võimelised korraldama ka professionaalseid laskevõistluseid.

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga on võimalik Toosikannu Jahilasketiirus sooritada suurulukite laskekatseid.

Laskepakett

Laskepaketi raames läbitakse järgemööda kaks laskeala- haavlitiirus 10-ne seeria lendavate savitaldrikute pihta ning kuulitiirus 6-ne seeria liikuva metssea märklaua pihta. Osalejaid juhendab kogenud instruktor.

Laskepaketti pakume alates 4 inimesest!

Laskepaketi hind 2024

40€ /in. Hind sisaldab varustust (relvad, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Lisaks laskmisele korraldame ettetellimisel suurel hulgal erinevaid elamusterohkeid aktiivseid tegevusi igale maitsele. 

Korraldame aastaringselt rabamatku, ulukisafareid UTV, retrobussi või -veoautoga, täpsust saab proovida lasketiirus ning vibu(kevadest sügiseni) lastes. Ulukisafarit saab sügisest kevadeni nautida ka oma autoga. Talvel korraldame lume olemasolul mootorsaanimatku ja aastaringselt ATV-matku. Meisterdamishuvilistele seltskondadele pakume võimalust tellida Hirvesarve Käsitöötuba ning valmistada hirvesarvest endale või kingituseks mõni unikaalne mälestusese.

Meie metsloomapargis elab mitusada punahirve.  Lisaks põtradele ja metskitsedele on esindatud ka enamus väikeulukeid, kellest tihemini on näha kährikuid, rebaseid ja jäneseid. Lisaks sookurepaar Koosi ja Tannu ning merikotkas ja muid linde.

Jahipidamist Toosikannu territooriumil ei toimu.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja pakkumistega, liituge palun uudiskirja saajaks.