+372 489 8160
Menüü

Kuulitiir

Kuulitiir Toosikannu Lasketiirus vastab kõikidele nõuetele.

Siin saab harjutada jooksva metssea märgi või põdramärgi laskmist nii vintraudsest kui ka sileraudsest tulirelvast.

Kuulitiir on mõeldud 35m ja 50m distantsilt laskmiseks. Lasketiirus kasutame Eesti kõige moodsamat elektroonilist märkelehesüsteemi. Elektrooniline lasu tuvastamise süsteem võimaldab tulemust näha koheselt peale lasku.  See annab nii laskjale kui ka pealtvaatajatele hea ülevaate laskmise või võistluste käigust. Elektroonilise märkelehesüsteem muudab laskmisharjutuste läbiviimise kiiremaks, kuna jääb ära märkelehe füüsiline vaatamas käimine ning kleepimine.

Hinnad

20 € / in 6-ne seeria + varustus. Hind sisaldab varustust (relv, moon, prillid, kõrvaklapid) ja instruktoripoolset juhendamist.

Elektrooniline märkelehe süsteem on kasutatav ainult vintraudsete relvadega laskmisel.

Lasketiirus toimub kogu tegevus laskeinstruktori juhendamisel ja juuresolekul. Laskeinstruktori ülesanne on jälgida, et kliendid järgiksid kõiki ohutusnõudeid ning juhendada laskehuvilisi, kes alles alustavad jahilaskmisega tutvumist.

Kuulilaskmine on hea aktiivne ajaviide, mis treenib laskeosavust, reaktsiooni ning täpsust. See on hea võimalus nautida seltskonnaga adrenaliinirohket laskmist, eriti peale pikka seminari- või koolituspäeva. Oleme võimelised korraldama ka professionaalseid laskevõistluseid.

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga on võimalik Toosikannu Jahilasketiirus sooritada suurulukite laskekatseid.

Kui soovite olla kursis Toosikannu Puhkekeskuse põnevate uudiste ja parimate pakkumistega, registreeruge palun SIIN!