Seiklusmängud

360 kraadi

360

Koostöös seiklusfirmaga 360 kraadi pakume mitmeid erinevaid seiklusmänge, mis on kohandatud läbiviimiseks Toosikannul.

Tugrikujaht Toosikannul!

Mõnikord osutuvad keerulised asjad lihtsaks ja lihtsad asjad keeruliseks! Tugrikujahi eesmärk on Toosikannu maavaldustes täpselt saja tugriku püüdmine. Selle jahil on meeskonnal kohustus koguda võimalikult palju virtuaalset kohalikku raha – tugrikuid.  Kõik rahateenimise kohad on Toosikannul maastikul laiali. Mõnes kohas on neid palju teistes vähem. Mine õigesse kohta ja teeni tugrikuid! Tundub lihtne? Siiski mitte nii-väga. Raha teenimisel on vaja lahendada nuputusülesanne. Võidab see kes saab kontrollaja sees rohkem seeni kokku. Põnevaks teeb mängu asjaolu, et jaht käib täpselt 100 tugriku peale. Tuleb olla ettevaatlik, et ka mitte “lõhki minna”. See on meeskonnamäng, mida saab mängida aastaajast sõltumata. Raha on virtuaalne. Kogu mängu juhib iPad. Juhatab kohale, annab vihjeid asukohtade ja ülesande teemade kohta, püstitab küsimusi ja peab arvet.

Toosikannu Tugrikujaht

Jaht käib väikestes tiimides. Edukaks tulemuseks on vaja tiimil teha meeskonnatööd, planeerida ning liikuda maastikul ringi. Langetada otsuseid, kas keskenduda „kergemale saagile“, mis annab vähem tulemust või võtta risk ja panustada raskematele, kuid suuremat skoori andvatele kohtadele.

Nuputamisülesanded, mille eest tugrikuid jagatakse on erinevad Eesti mängu stiilis, meeskonnatööd eeldavad ja Toosikannu ümbrusega seotud.

  • Hooaeg: aastaringselt, ka pimedas·
  • 2 kuni 2,5 tundi·
  • Grupid suurus: 10-150 inimest·
  • Eesti, inglise, soome, vene keeles ·
  • Parimale tiimile auhind.·
  • Korraldaja poolt kogu vajalik varustus, vajadusel vihmakeebid

Grupihinnad:
12 – 20 inimest      32 €
21 – 40 inimest      26 €
41 – 80 inimest      20 €
81 – 120 inimest    16 €
Üle 120 inimese    13 €

Hinnad on koos käibemaksuga 20%

Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!

NB! Vaata siit ka teisi 360 kraadi mänge, mida Toosikannul mängimiseks pakume.

Suur Seiklus

suurseiklusoü

Teeme koostööd seiklusmänge ja matku pakkuva ettevõttega Suur Seiklus.