Suvepäevad

Raplamaa paksude metsade vahel asuv privaatne Toosikannu Puhkekeskus ootab teid suvepäevi pidama! 

Meil on suvepäevadeks pakkuda:

  • Majutus siseruumides kuni 232-le ning piiramatu telkimisala.
  • Kalarikas 3,5 ha suurune järv, kus saab ujuda ja paadiga sõita.
  • Suur katusealune grillmaja järve kaldal, kus laua äärseid kohti 120-le inimesele, baar, köök, grillimisvõimalused, tantsuplats ja bändilava (vihmase ilmaga mahub pidutsema ka 350 inimest)
  • Oleme võimelised toitlustama korraga 500 ja rohkem inimest.
  • 5×10 m katusealusega bändilava koos korraliku 3 x 63A elektrivõimusega.
  • Spordiplatsid – jalgpalliplats, korvpalliplats ja 2 võrkpalliplatsi. Ale-Sepal korvpalliplats, võrkpalliplats ja jalgpalliplats. Karupahnas võrkpalliplats.
  • Palju aktiivseid tegevusi (ATV matk, jahilaskmine, laskesimulaator, vibulaskmine, kanuusõit, ulukisafarid, orineteerumine, õhupüssi laskmine)
  • Saunad – saunamaja vene kerisega saunaga, suitsusaun, saarel asuv soome saun, peamaja saun ning Ale-Sepa soome saun koos kümblustünniga.
  • Lisategevused – koostöös erinevate ettevõtetega pakume paljusid erinevaid aktiivseid lisategevusi, mida suvepäevade raames teha saab (seiklusmängud, töötoad, veemängud, helikopterisõidud jne).

Alati head toidud, mida pakume kõigile külastajatele – olgu teid kuipalju tahes!

Meie köök on võimeline toitlustama kõiki meie kliente suurepäraste roogadega. Sellest tulenevalt toitlustame kõiki oma kliente iseseisvalt ning kõik toidud valmivad kohapeal, osad grillroad lausa klientide silme all.

Suvepäevade pidamiseks teeme alati klientide arvust ja huvidest lähtuva hinnapakkumise. Hind sõltub klientide vajadustest, lisateenuste hulgast, ööbimiskohtade arvust jne.

Tavaliselt pakume suvepäevade pidamiseks järgmisi võimalusi olenevalt inimeste arvust:

Järveäärse ala renti – kus on kokku 110 majutuskohta. Nendest 72 on Laagrimajas, 26 Kämpingutes, 10 Saunamajas ja 2 Saare saunas. Lisaks on Teie päralt piiramatu telkimisala. Järve ääres on veel Suitsusaun, suur Grillmaja, Bändilava, võrk- ja jalgpalliplatsid, grillimis- ja lõkketegemisvõimalus, paadisild, ujumisvõimalused ning palju avarat muruplatsi. Pesemismajas on 10 dušši ja 8 WC-d. Suurte sündmuste korral saame telklaagritesse paigutada välitualetid. Lähtume reeglist, et kui klient on järveäärsel alal tegutsemas, siis samaaegselt me teisi kliente järve äärde liikuma ei luba.

Hind:
3400€ R-L*
3000€ P-N*

*PS! Antud hinnad kehtivad kuni 300 inimesega sündmuse puhul!
Suurema rahvahulga korral küsige palun eraldi pakkumist!

Kompleksi rent – Kogu kompleksi rent tagab sündmuse läbiviimiseks täieliku privaatsuse. Teie käsutuse on kõik Toosikannu Puhkekeskuses asuvad hooned ja territoorium välja arvatud Laskespordikompleks. Kokku sisaldab see 180 majutuskohta. Nendest 52 on Peamajas, 18 Aidamajas, 72 Laagrimajas, 26 Kämpingutes, 10 Saunamajas ja 2 Saare saunas. Lisaks on Teie päralt piiramatu telkimisala. Järve ääres on veel Suitsusaun, suur Grillmaja, Bändilava, võrk- ja jalgpalliplatsid, grillimis- ja lõkketegemisvõimalus, paadisild, ujumisvõimalused ning palju avarat muruplatsi. Peamaja juures asub hubane Grillkoda. Pesemismajas on 10 dušši ja 8 WC-d. Suurte sündmuste korral saame telklaagrite alale paigutada välitualetid.

Hind:
5000€ R-L*
4600€ P-N*

*PS! Antud hinnad kehtivad kuni 300 inimesega sündmuse puhul!
Suurema rahvahulga korral küsige palun eraldi pakkumist!

Ale-Sepa Puhkekompleks  – sobib suvepäevade pidamiseks väiksematele seltskondadele, maksimaalselt kuni 50 inimesele. Ale-Sepa uues majutusmajas on 20 mugavustega tuba, kokku 40 voodikohta. Kõik toad on kahekohalised ning toas on nii dušš kui ka wc. Seminarisaali saame paigutada vajadusel lisamadratseid koos voodiriietega kuni 20 inimesele. Telkimisala on Ale-Sepal piiramatult.
Ale-Sepal on grillkatusealune, kus saab suvisel ajal meeleolukalt aega veeta ja grillida. Grillkatusealune on varustatud gaasiküttesüsteemiga, mis muudab peopidamise mõnusaks ka ebasoodsamate ilmaolude korral.
Ale-Sepal on olemas soome kerisega saun ning kümblustünn.

Hind:
1650€ R-L
Rohkem infot Ale-Sepa puhkekompleksi kohta leiad SIIT!

Päri Puhkeala – sobib suvepäevade pidamiseks kui soovitakse nautida tõelist loodusega mestis olemist. Päri puhkealal on võimalik inimestel telkida, grillkatuse all mõnusalt aega veeta ning grillida. Olemas on tualetid ning vesi kooguga kaevust.
Päri puhkeala on sobiv kuni 100 inimesega sündmuse läbiviimiseks. Päri Puhkealal saame pakkuda erinevaid vabaaja veetmise teenuseid: vibu- ja õhupüssilaskmist ning seiklusmänge.

Hind:
150€ R-L
100€ P-N

Suvepäevad_lehele