Toosikannu Puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele.

Avaral territooriumil on palju ruumi erinevateks tegevusteks nii sees kui väljas!

Toosikannu Puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele, kui ka väiksematele seltskondadele. Teeme Teie viibimise meie juures meeldivaks – olgu teid kokku kaks või lausa mitu tuhat.

Pakume seminariruume, majutust, toitlustust ja lõõgastust soome-, vene- ja suitsusaunas ning kümblustünnides. Suvisel ajal on voodikohti kuni 232-le, piiramatu telkimisala ning palju erinevaid võimalusi meelelahutuseks ja aktiivseks puhkuseks. Talvisel ajal pakume mootorsaanimatkasid!

Kõik meie toidud valmivad kohapeal. Toosikannu külaliste lemmikroad on hõrgutavad ulukipraed.

Toosikannu Puhkekeskusest veidi eemal asuvad kaks privaatset puhkemaja:  Ale-Sepa Puhkekompleks, kus saab pidulikku sündmust või seminari korraldada kuni 50 inimest ja Karupahna puhkemaja, kus on mugavalt kohti kuni 12-le.

Majutusvajaduseta seminare ja tähtpäevi kuni 70-le inimesele korraldame Käru aleviku keskuses asuvas 2018 a. valminud Käru Kõrtsis.

Toosikannu Puhkekeskus asub Eesti suurimas loomapargis, kus suurulukitest põdrad, punahirved ja metskitsed ning paljud väikeulukid.

Toosikannu Puhkekeskuses on üks uuemaid lasketiire – Jahi- ja Laskespordikeskus, kus on mitmeid laskeradu ning laskesimulaator.

Oled oodatud!