Toosikannu Puhkekeskus on lahe peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele.

Avaral territooriumil on palju ruumi erinevateks tegevusteks nii sees kui väljas!

Toosikannu Puhkekeskus on lahe peokoht nii suurematele, kui ka väiksematele seltskondadele. Avaral territooriumil on  palju ruumi erinevateks tegevusteks nii sees kui väljas. Teeme Teie viibimise meie juures meeldivaks – olgu teid kokku 2 või 5000.

Pakume seminariruume, majutust, toitlustamist ja lõõgastust soome-, vene- ja suitsusaunas ning kümblustünnis. Suvisel ajal on voodikohti kuni 200-le, piiramatu telkimisala ning palju erinevaid võimalusi meelelahutuseks ja aktiivseks puhkuseks.

Kõik meie toidud valmivad kohapeal. Toosikannu külaliste lemmikroad on hõrgutavad ulukipraed.

Toosikannu Puhkekeskusest veidi eemal asub privaatne Ale-Sepa Puhkemaja, kus saab pidulikku sündmust või seminari korraldada kuni 20 inimest.

Pakume Toosikannul hulga aktiivseid tegevusi, kus igaüks peaks leidma endale sobiva ja meeldiva ajaveetmisvõimalused. Suudame pakkuda väga laiapõhjalist teenuste valikut, millega jääb rahule ka kõige nõudlikum klient.

Aitame korraldada teie sündmust algusest lõpuni.

Alates 2014. aastast asub Toosikannu Puhkekeskus Eesti suurimas loomapargis. Meie Puhkekeskuse ümbruses olevad maad on aiaga piiratud ning siin elavad põdrad, metssead, metskitsed ja väikeulukid. Toosikannu keskuse ümber olevasse väiksemasse aeda plaanime sügis-talvel tuua punahirved.

Toosikannu Puhkekeskuses on Eesti kõige uuem Laskespordikeskus erinevate lasketiirudega ning laskesimulaatoriga. Siin saab harjutada laskmist nii kuulirajal, sportingu radadel kui ka trapirajal. Kätt saab proovida Eestis ainulaadsel laskesimulaatoril.

Tule meile külla!