Toitlustus

Toosikannu Puhkekeskuses oleme olulist tähelepanu pööranud külaliste toitlustamisele ning pakume seda parimal võimalikul viisil. Meilt leiab sobiva söögivaliku nii saunaline kui matkaline, seminariklient ja suvepäevalised. Pidulikumate sündmuste puhul nagu juubelid ja pulmad katame laua vastavalt sündmuse iseloomule.

Oma menüüs pakume mitmekesist valikut Eestis elavatest jahiulukitest valmistatud roogasid. Aastaringselt on meilt võimalik tellida erinavaid pidusööke põdra- ja metssealihast. Alates käesolevast aastast on meie menüüsse lisandunud ka hirvelihast tehtud road. Peale eeltoodu saame hooajaliselt pakkuda menüüs kobrast. Erinevad hõrgud ulukiroad on meie külaliste vaieldamatud lemmikud.

Kes aga ulukiroogadest ei hooli, saab valida meelepärase pidusöögi, mis on valmistatud sealihast, kalast või linnulihast.

Palju kiidusõnu pälvinud toidud valmivad kõik kohapeal. Oleme valmis toitlustama kõiki oma külalisi, olgu teid 2 või 2000.

Eriliselt hästi maitsevad kohapeal valmistatud põdralihapirukad, põdralihast suitsuvorst ning suitsusink.
Köögi kasutuses on suur BBQ ahi, mis võimaldab külalistele valmistada BBQ kobrast, BBQ metssiga või BBQ kodusiga.

Tutvu Toosikannu menüüga siin (PDF fail):

Toosikannu menüü 2019

Tutvu Toosikannu suvepäevade menüüga siin (PDF fail):
Toosikannu Suvemenüü 2019 (PS. Suvemenüü võib mõningal määral jooksvalt muutuda!)

Alkohol

Toosikannu Puhkekeskuses tarbitakse ainult kohapealt ostetud alkoholi. Meil on hea joogivalik kogu joogikaarti ulatuses ning igaüks peaks leidma enesele sobiva joogi. Suvisel ajal pakume külalistele külma vaadiõlut, vaadisiidrit vaadist gin long drinki ning kalja. Hinnad on meil mõistlikud.

Kui klient soovib siiski tingimata omad joogid Toosikanule kaasa võtta, siis sel juhul küsime korgitasu 5€ inimese kohta.

Tutvu Toosikannu joogikaardiga siin (PDF fail):

Toosikannu joogikaart 2019

PS! Kliendi heaolu huvides pakume toitlustust ja teenuseid vaid ettetellimisel!